Search Support

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

Historia przeglądania.

  • 1 reply
  • 0 have this problem
  • Last reply by TyDraniu

more options

Zainstalowałem sobie przeglądarkę Firefox. Importowałem z Google Chrome dane, w tym historię. Historia stamtąd była z dobrych kilku miesięcy.

Gdy wchodzę w historię, z opcji mogę widzieć historię maksymalnie z ostatnich 7 dni, miałem opcje oglądania historii z ostatniego miesiąca, co było po zainstalowaniu przeglądarki. A chciałbym mieć opcję obejrzenia z co najmniej pół roku.

W poniższym poradniku można widzieć historię z dłużej niż pół roku i właśnie tak chciałbym mieć u siebie.

Zainstalowałem sobie przeglądarkę Firefox. Importowałem z Google Chrome dane, w tym historię. Historia stamtąd była z dobrych kilku miesięcy. Gdy wchodzę w historię, z opcji mogę widzieć historię maksymalnie z ostatnich 7 dni, miałem opcje oglądania historii z ostatniego miesiąca, co było po zainstalowaniu przeglądarki. A chciałbym mieć opcję obejrzenia z co najmniej pół roku. W poniższym poradniku można widzieć historię z dłużej niż pół roku i właśnie tak chciałbym mieć u siebie.
Attached screenshots

All Replies (1)

more options

Normalnie historia w Firefoksie trzyma bezproblemowo kilkaset tysięcy wizyt.

Wpisz w pasku adresu about:support i przejdź do sekcji Baza danych „Places”. Tam są statystyki historii oraz przycisk Sprawdź integralność. Kliknij go, by usunąć ewentualne błędy w pliku historii.

Helpful?

Ask a question

You must log in to your account to reply to posts. Please start a new question, if you do not have an account yet.