X
Tap here to go to the mobile version of the site.

Support Forum

horší přístup a práce v g-mail

Posted

28/6/2019 Dobrý den zhruba měsíc pozoruji, že mám horší přístup (stránky se pomalu načítají, někdy se nenačtou musím stránku aktualizovat) ke stránce mail.google. Na prohlížeči chrome tyto stránky fungují bez omezení. Problém s výše uvedenou stránkou mám na více zařízení a jen v prohlížeči firefox. Firefox mám aktuální.

Je něco co bych mohl udělat aby mi gmail fungoval bez omezení i na prohlížeči firefox.

Děkuji za odpověď.

28/6/2019 Dobrý den zhruba měsíc pozoruji, že mám horší přístup (stránky se pomalu načítají, někdy se nenačtou musím stránku aktualizovat) ke stránce mail.google. Na prohlížeči chrome tyto stránky fungují bez omezení. Problém s výše uvedenou stránkou mám na více zařízení a jen v prohlížeči firefox. Firefox mám aktuální. Je něco co bych mohl udělat aby mi gmail fungoval bez omezení i na prohlížeči firefox. Děkuji za odpověď.
Quote

Additional System Details

Installed Plug-ins

  • Shockwave Flash 32.0 r0

Application

  • User Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; rv:67.0) Gecko/20100101 Firefox/67.0

More Information

Ansam 235 solutions 1683 answers

Helpful Reply

Mate v počítači asi nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. V núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner Všetko čo nájde odstráňte.

4. V núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: https://www.malwarebytes.org/ Všetko čo nájde odstráňte.

Mate v počítači asi nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu: 1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho. 2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte. 3. V núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner Všetko čo nájde odstráňte. 4. V núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: https://www.malwarebytes.org/ Všetko čo nájde odstráňte.
Was this helpful to you? 1
Quote
poljos
  • Top 25 Contributor
179 solutions 1598 answers

Helpful Reply

lala.h said

Problém s výše uvedenou stránkou mám na více zařízení a jen v prohlížeči firefox.

To znamená, že jsou přes stejný router? Zkus nastavit DNS na síťovce (i v routeru) na Gúúglovské 8.8.8.8 a 8.8.4.4

''lala.h [[#question-1263379|said]]'' <blockquote> Problém s výše uvedenou stránkou mám na více zařízení a jen v prohlížeči firefox. </blockquote> To znamená, že jsou přes stejný router? Zkus nastavit DNS na síťovce (i v routeru) na Gúúglovské '''8.8.8.8''' a '''8.8.4.4'''
Was this helpful to you? 1
Quote

Question owner

Děkuji za typ na cleanery. Vyzkouším a dám vědět zda to pomohlo.

Tím, že mám problém na více zařízení bylo myšleno v práci i doma. Počítače nejsou přes jeden router (myslím že ani stejného poskytovatele) na obou mám synchronizaci google disk.

Antivir placený eset.

Díky rady.

Děkuji za typ na cleanery. Vyzkouším a dám vědět zda to pomohlo. Tím, že mám problém na více zařízení bylo myšleno v práci i doma. Počítače nejsou přes jeden router (myslím že ani stejného poskytovatele) na obou mám synchronizaci google disk. Antivir placený eset. Díky rady.
Was this helpful to you?
Quote
poljos
  • Top 25 Contributor
179 solutions 1598 answers

lala.h said

na obou mám synchronizaci google disk

Pokud to je jediné, co ty Firefoxu spojuje, tak bych to zkusil vypnout. Změnu těch DNS jsi zřejmě ani nezkusil (nepíšeš o tom). Výsledek kontrol těmi programy byl jaký?

''lala.h [[#answer-1233922|said]]'' <blockquote> na obou mám '''synchronizaci google disk''' </blockquote> Pokud to je jediné, co ty Firefoxu spojuje, tak bych to zkusil vypnout. Změnu těch DNS jsi zřejmě ani nezkusil (nepíšeš o tom). Výsledek kontrol těmi programy byl jaký?

Modified by poljos

Was this helpful to you?
Quote
Ask a question

You must log in to your account to reply to posts. Please start a new question, if you do not have an account yet.