Search Support

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

problem z wyświetlaniem stron internetowych

  • 3 replies
  • 1 has this problem
  • 6 views
  • Last reply by TyDraniu

more options

Witam,

Od wielu miesięcy jest problem z poprawnym wyświetlaniem różnych stron przez przeglądarkę firefox. Ten problem nie występuje w żadnej innej przeglądarce: Chrome, Edge czy Opera. Najczęściej widzę to na bardzo popularnej stronie Tłumacz Google, bo używam często i jest to irytujące. Przeglądarka nie wyświetla obrazków (ikon) np. zmień język (wyświetla tekst swap_horiz) oraz wiele innych obrazków zapisanych w kodzie stron - problem widoczny na zrzucie ekranu w załączeniu. Po każdej aktualizacji Firefox problem nadal nie został rozwiązany, dlatego proszę o pomoc. Zaznaczę, że czyściłem wielokrotnie ciasteczka dla witryny google i chyba kilka raz czy dwa coś to pomogło na chwilę ale później np. po ponownym włączeniu przeglądarki problem znów był ten sam.

Pozdrawiam, Krzysiek

Witam, Od wielu miesięcy jest problem z poprawnym wyświetlaniem różnych stron przez przeglądarkę firefox. Ten problem nie występuje w żadnej innej przeglądarce: Chrome, Edge czy Opera. Najczęściej widzę to na bardzo popularnej stronie Tłumacz Google, bo używam często i jest to irytujące. Przeglądarka nie wyświetla obrazków (ikon) np. zmień język (wyświetla tekst swap_horiz) oraz wiele innych obrazków zapisanych w kodzie stron - problem widoczny na zrzucie ekranu w załączeniu. Po każdej aktualizacji Firefox problem nadal nie został rozwiązany, dlatego proszę o pomoc. Zaznaczę, że czyściłem wielokrotnie ciasteczka dla witryny google i chyba kilka raz czy dwa coś to pomogło na chwilę ale później np. po ponownym włączeniu przeglądarki problem znów był ten sam. Pozdrawiam, Krzysiek
Attached screenshots

All Replies (3)

more options

Przejdź do Ustawienia -> Ogólne -> Czcionki i kolory i kliknij przycisk Zaawansowane. Następnie zaznacz pole Pozwalaj stronom stosować inne czcionki niż ustawione tutaj.

more options

Na dwóch przykładowych stronach, na których był problem pomogło. Dziękuję i pozdrawiam.

more options

W takim razie oznacz ten temat jako rozwiązany,