Search Support

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

"serwer poczty przychodzącej już istnieje"

  • 3 replies
  • 1 has this problem
  • 786 views
  • Last reply by dawidorwat

more options

Przez durną interię jak zaczęli coś grzebać wywaliło mi konto po iluś latach wziąłem je usunąłem w TB i co już nie mogę założyć wyskakuje komunikat serwer poczty przychodzącej już istnieje ale gdzie usunąłem bo nie chciało mi hasła przyjąć. Mam skopiowaną wersję ale mimo że ja podmieniam to i tak się nie pokazuje te konto bo wcześniej było poczta.fm a teraz wieśniaki zmienili na poczta.interia.pl i się zrobił bałagan, na stronie zaloguję się normalnie hasła zmieniałem wpisuje wszystko tak jak chcą i co nie mogę w TB założyć konta tydzień tracę już czas nie mogę pracować bo mnie szlak na miejscu zaraz trafi. Proszę o pomoc tel. 665453366 email dawidorwat@poczta.fm Chciałbym nadmienić iż mam jeszcze oprócz tego jednego konta dwa inne które działają . odinstalowywałem TB z 30 razy po czym konto uda się założyć z interii ale nie mam żadnych wiadomości, po czym wezmę zamienię folder Thunderbird ten co skopiowałem po usunięciu konta interii ale zostały dwa pozostałe i te dwa pozostałe się wkleją ale te z interii znika i już nie no przeciez krew mnie zaleje niech mi ktoś pomoże nawet zdalnie się połączyć bo przecież nie idzie nic zrobić to jeśli ten serwer poczty przychodzącej już jest to czemu nie pokazuje się !!!!!!!!!!!!!! niech mi to ktoś napisze jak krowie na rowie co zrobić PROSZĘ

Przez durną interię jak zaczęli coś grzebać wywaliło mi konto po iluś latach wziąłem je usunąłem w TB i co już nie mogę założyć wyskakuje komunikat serwer poczty przychodzącej już istnieje ale gdzie usunąłem bo nie chciało mi hasła przyjąć. Mam skopiowaną wersję ale mimo że ja podmieniam to i tak się nie pokazuje te konto bo wcześniej było poczta.fm a teraz wieśniaki zmienili na poczta.interia.pl i się zrobił bałagan, na stronie zaloguję się normalnie hasła zmieniałem wpisuje wszystko tak jak chcą i co nie mogę w TB założyć konta tydzień tracę już czas nie mogę pracować bo mnie szlak na miejscu zaraz trafi. Proszę o pomoc tel. 665453366 email dawidorwat@poczta.fm Chciałbym nadmienić iż mam jeszcze oprócz tego jednego konta dwa inne które działają . odinstalowywałem TB z 30 razy po czym konto uda się założyć z interii ale nie mam żadnych wiadomości, po czym wezmę zamienię folder Thunderbird ten co skopiowałem po usunięciu konta interii ale zostały dwa pozostałe i te dwa pozostałe się wkleją ale te z interii znika i już nie no przeciez krew mnie zaleje niech mi ktoś pomoże nawet zdalnie się połączyć bo przecież nie idzie nic zrobić to jeśli ten serwer poczty przychodzącej już jest to czemu nie pokazuje się !!!!!!!!!!!!!! niech mi to ktoś napisze jak krowie na rowie co zrobić PROSZĘ

Chosen solution

Wejdź w Narzędzia -> Ustawienia kont i sprawdź, czy jest tam to konto. Jeżeli jest, to w prawym dolnym rogu okna jest tam taka lista rozwijana Czynności z opcją Usuń konto.

Read this answer in context 👍 0

All Replies (4)

more options

Chosen Solution

Wejdź w Narzędzia -> Ustawienia kont i sprawdź, czy jest tam to konto. Jeżeli jest, to w prawym dolnym rogu okna jest tam taka lista rozwijana Czynności z opcją Usuń konto.

more options

tak cały czas robię i nie pojawia się konto te z interii te pozostałe które miałem to są . Nie ma konta które chcę założyć to musi być coś z tymi plikami w profilu na dysku C: już zamieniałem foldery usunąłem ten który jak widocznie tworzy problem bo jest www.poczta..fm a zasrana interia od czasu kiedy namieszała coś nie dawno to teraz przy wyszukiwaniu ustawień konta wskakuje poczta.interia.pl ale taki nowy folder się nie zakłada bo zakładaniu nowego konta cały czas jest sprawdzanie hasła tak może sprawdzać nawet cały rok i nic się nie dzieje a jak nacisnę konfigurację zawansowaną to pojawia się okno z większą ilością ustawień nacisnę wykryj ponownie coś przemieli wyskoczy ze ustawienia są ok naciskam gotowe i wyskakuje piękny komunikat . i dupa nic nie idzie. Ja uważam że jest problem taki że w pamięci gdzies jest poczta.fm a jebana interia zmieniła na poczta.interia.pl i teraz przez to niechce się zapisać nowe konto. Nie mam słów zmienię nazwę foldera na poczta.interia.pl i nic nie idzie dalej to samo. nawet jak przy tych bardziej szczegółowych ustawieniach pojawia się po lewej okno utwórz konto i edytuj jego ustawienia i kliknę w ten przycisk to samo wyskakuje zajebisty "serwer poczty przychodzącej już istnieje" no przecież mnie kurwa mać krew zaleje tyle lat wszystko działało od 2007 to teraz gnoje musieli coś kombinować. pierdolona interia

more options

Nie wiem. Może spróbuj jeszcze zapytać na mozillapl.org. Albo interię. Skoro zamknęli poczta.fm, powinni podać jakąś instrukcję do zmiany konfiguracji.

Jest jeszcze druga opcja, żeby uruchomić thunderbird.exe z parametrem -p, założyć nowy czysty profil i tam założyć konto od początku.

more options

Nie chodzi o to że zamkneli tylko zmienili z poczta.fm na poczta.interia.pl i teraz się kłóci coś bo konto musze zakladac po nowemu. i udaje mi sie to ale sciaga mi wszystko z serwera tylko że nie mam tego co miałem wczesniej i wyslane i odebrane w programie. To co bylo wczesniej mialem w profilu w folderze thunderbird o nazwie poczta.fm a teraz zaklada sie nowy folder poczta.interia.pl i nie mozna zgrac tego nawego przekopiowujac zawartosc starego do nowego i odpalajac program to i tak wszystko znika pozostawia sie tylko to co jest na serwerze bo jest to imap a tamto bylo najwyrazniej na pop3. Jak wgram stary folder thunderbird do nowej lokalizacji to pojawiaja sie jeszcze dwa konta ktore mialem ale znika to ktore musialem od nowa zalozyc te z poczty interia i jak probuje zalozyc to konto to wyskakuje tak jak w temacie i dupa a na liscie tego nie widac zeby pojawilo sie konto to ktore tworze bo nie moge zakonczyc jego zakladania bo wyskakuje komunikat i musze anulowac.

jak uruchomic thunderbird z parametrem -p nie jestem informatykiem wiec prosze o tak jak po kolei robic