Search Support

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

Centrum poradenstva a prevencie

more options

Varovanie: možné bezpečnostné riziko Ako to napraviť, ďakujem Aplikácia Firefox rozpoznala problém a stránku poradenstvo-mikulas.lepsiweb.sk nenačítala. Webová stránka je buď zle nastavená alebo hodiny na vašom počítači nejdú správne.

Pravdepodobne stránke vypršala platnosť certifikátu, čo bráni aplikácii Firefox bezpečne sa pripojiť. Ak sa napriek tomu rozhodnete stránku navštíviť, útočníci sa môžu pokúsiť ukradnúť vaše informácie, ako sú heslá, e‑mailové adresy alebo čísla platobných kariet.

Čo s tým môžete urobiť?

Tento problém je pravdepodobne na strane webovej stránky a vy ho, bohužiaľ, nedokážete vyriešiť. O probléme môžete informovať správcu webovej stránky.

Ďalšie informácie…

Varovanie: možné bezpečnostné riziko Ako to napraviť, ďakujem Aplikácia Firefox rozpoznala problém a stránku poradenstvo-mikulas.lepsiweb.sk nenačítala. Webová stránka je buď zle nastavená alebo hodiny na vašom počítači nejdú správne. Pravdepodobne stránke vypršala platnosť certifikátu, čo bráni aplikácii Firefox bezpečne sa pripojiť. Ak sa napriek tomu rozhodnete stránku navštíviť, útočníci sa môžu pokúsiť ukradnúť vaše informácie, ako sú heslá, e‑mailové adresy alebo čísla platobných kariet. Čo s tým môžete urobiť? Tento problém je pravdepodobne na strane webovej stránky a vy ho, bohužiaľ, nedokážete vyriešiť. O probléme môžete informovať správcu webovej stránky. Ďalšie informácie…

All Replies (1)

more options

This site's certificate expired on 11 May. https://www.ssllabs.com/ssltest/analyze.html?d=poradenstvo-mikulas.lepsiweb.sk Do you have an alternate way to alert them to the problem? Maybe social media?

Helpful?

Buza umbuzo

You must log in to your account to reply to posts. Please start a new question, if you do not have an account yet.