X
Tap here to go to the mobile version of the site.

Support Forum

Samovolné odhlašování z emailu

Posted

Dobrý den, poslední dobou se mi neustále po přihlášení na svůj email na seznamu samovolně po chvilce sám odhlásí, zkoušel jsem vymazat cookies, resetovat prohlížeče do továrního nastavení a nakonec jsem Mozillu přeinstaloval a problém stále přetrvává.

Kozubek Jan

Dobrý den, poslední dobou se mi neustále po přihlášení na svůj email na seznamu samovolně po chvilce sám odhlásí, zkoušel jsem vymazat cookies, resetovat prohlížeče do továrního nastavení a nakonec jsem Mozillu přeinstaloval a problém stále přetrvává. Kozubek Jan

Additional System Details

Application

  • User Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/72.0.3626.109 Safari/537.36

More Information

poljos
  • Top 25 Contributor
179 solutions 1592 answers

Helpful Reply

Pokud jsi udělal Obnovu Firefoxu (ono to není "tovární nastavení") a pořád se to odhlašuje, tak bys měl hledat mezi nainstalovanými rozšířeními (pokud tam nějaká jsou), případně zkontrolovat nastavení antiviráku, který mívá občas nechtěné účinky.

Proskenovat PC na škodnou programy AdwCleaner + MBAM.

Pokud jsi udělal Obnovu Firefoxu (ono to není "tovární nastavení") a pořád se to odhlašuje, tak bys měl hledat mezi nainstalovanými rozšířeními (pokud tam nějaká jsou), případně zkontrolovat nastavení antiviráku, který mívá občas nechtěné účinky. Proskenovat PC na škodnou programy AdwCleaner + MBAM.

Question owner

Dobrý den, proskenoval jsem počítač a přeinstaloval Mozillu, problém to neodstranilo a ještě se objevilo, že když chci otevřít Novinky na Seznamu.cz, tak na ně musím dvakrát kliknout. Na druhém počítači mám stejné doplňky i antivirový program a funguje bez problému. Počítač jsem nechal překontrolovat Avast Internet Security a ESET Smart Security Premium a nic to nenašlo.

Kozubek Jan

Dobrý den, proskenoval jsem počítač a přeinstaloval Mozillu, problém to neodstranilo a ještě se objevilo, že když chci otevřít Novinky na Seznamu.cz, tak na ně musím dvakrát kliknout. Na druhém počítači mám stejné doplňky i antivirový program a funguje bez problému. Počítač jsem nechal překontrolovat Avast Internet Security a ESET Smart Security Premium a nic to nenašlo. Kozubek Jan
poljos
  • Top 25 Contributor
179 solutions 1592 answers

Já jsem psal, ať si překontroluješ nastavení antiviráku, ne abys to s nimi "kontroloval". Kapři si rybník nevypustí.

Udělej si kontrolně nový profil Firefoxu (nic do něj nedoinstalovávej).

Já jsem psal, ať si překontroluješ nastavení antiviráku, ne abys to s nimi "kontroloval". Kapři si rybník nevypustí. Udělej si kontrolně [https://support.mozilla.org/cs/kb/sprava-profilu nový profil Firefoxu] (nic do něj nedoinstalovávej).