Windows 10 will reach EOS (end of support) on October 14, 2025. For more information, see this article.

Pretraži podršku

Izbjegni prevare podrške. Nikad te nećemo tražiti da nas nazoveš, da nam pošalješ telefonski broj ili da podijeliš osobne podatke. Prijavi sumnjive radnje pomoću opcije „Prijavi zlouporabu”.

Saznaj više

Synchroniseren

  • 1 odgovor
  • 0 ima ovaj problem
  • 17 prikaza
  • Posljednji odgovor od Mark Heijl

more options

Om te synchroniseren zou ik op de 3 puntjes rechts bovenaan moeten klikken en vervolgens "Synchroniseren en gegevens opslaan". Dat verschijnt echter niet op het scherm van mijn Android Samsung S24. Wel de lijst die aanvangt met * Bladwijzers tot en met Instellingen. "Instellingen" aantikken en dan verschijnt van boven naar beneden Eerst mijn Loginnaam Zinderendtaz@gmail.com" tot en met "Over Firefox".

Maar niets over synchroniseren. Waar neem ik de verkeerde weg of zoiets?

Ik kan niet bij mijn schermopnames komen, omdat die nu ongetwijfeld op mijn mobiel staan, maar op mijn laptop niet te vinden zijn.

Hans Visser

Om te synchroniseren zou ik op de 3 puntjes rechts bovenaan moeten klikken en vervolgens "Synchroniseren en gegevens opslaan". Dat verschijnt echter niet op het scherm van mijn Android Samsung S24. Wel de lijst die aanvangt met * Bladwijzers tot en met Instellingen. "Instellingen" aantikken en dan verschijnt van boven naar beneden Eerst mijn Loginnaam Zinderendtaz@gmail.com" tot en met "Over Firefox". Maar niets over synchroniseren. Waar neem ik de verkeerde weg of zoiets? Ik kan niet bij mijn schermopnames komen, omdat die nu ongetwijfeld op mijn mobiel staan, maar op mijn laptop niet te vinden zijn. Hans Visser

Svi odgovori (1)

more options

U bent dan al aangemeld bij uw Mozilla-account. Als u op uw accountnaam tikt krijgt u synchronisatie-opties te zien.