此討論串已被封存。
如果您有需要幫助,請新增一個新問題
封存
brak hasel
Dzień dobry, po zmianie urzadzenia (PC) pomimo tego ze na starym urzadzeniu zawsze byłem zalogowany do Firefoxa (synchronizacja byla automatyczna), to na nowym urządzeniu po zalogowaniu nie mam dostepu do wczesniej zapisanch zakladek oraz haseł. Prosze o pomoc, pozdrawim D.
Dzień dobry,
po zmianie urzadzenia (PC) pomimo tego ze na starym urzadzeniu zawsze byłem zalogowany do Firefoxa (synchronizacja byla automatyczna), to na nowym urządzeniu po zalogowaniu nie mam dostepu do wczesniej zapisanch zakladek oraz haseł.
Prosze o pomoc,
pozdrawim
D.
由 daniel88 於
所有回覆 (2)
Czy zmieniał Pan hasło do Sync?
tak, musiałem odzyskac haslo do całego konta.
由 daniel88 於