Search Support

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

berichten (conversaties) samenvoegen uitschakelen kan niet volgens handleiding

  • 2 respostas
  • 2 have this problem
  • 26 views
  • Last reply by paul2

more options

Ik zag dat iemand al eerder hetzelfde probleem heeft aangegeven bij jullie. Maar een echte oplossing werd helaas niet geboden. Dus ik probeer het opnieuw.

In 2024 stelde iemand jullie dezelfde vraag als die ik heb: Ik wil dat berichten niet als conversaties worden weergegeven maar in volgorde van binnenkomst in de inkomende postbus verschijnt. Kan niet vinden hoe dat moet.

Moderator stuurde een linkje naar een helpartikel (moderator: ik denk dat dit artikel uw vraag beantwoordt) maar die klopt niet.

(klant 2024: Als ik conform het artikel in de menubalk "beeld" kies dan kan ik alleen 'werkbalken, vormgeving of mappen' selecteren. Dus kom ik niet verder.) Net als de klant in 2024 kan ik in de menubalk 'Beeld' niet kiezen voor sorteren conversaties. De handleiding geeft aan dat je 'afzonderlijke conversaties' kan aanvinken, maar dat zit helemaal niet in het menu.

Dan komt de moderator met een best bewerkelijke en vreemde oplossing: zet in thunderbird de menubalk aan, rechtermuisknop klikken in een leeg stuk van de balk en kies menubalk. Als u in het menu dat nu zichtbaar is voor beeld kiest ziet u meer opties.

En daar blijft het bij. Ik heb dit geprobeerd en ik zie allemaal opties die ik kan toevoegen aan mijn werkbalk... Ben er uren mee bezig al, wat een gedoe! Ik wil gewoon af van dat automatische samenvoegen van mijn berichten en daar een korte instrucite voor die klopt. Kan dit? hartelijke groet, Babet

Ik zag dat iemand al eerder hetzelfde probleem heeft aangegeven bij jullie. Maar een echte oplossing werd helaas niet geboden. Dus ik probeer het opnieuw. In 2024 stelde iemand jullie dezelfde vraag als die ik heb: ''Ik wil dat berichten niet als conversaties worden weergegeven maar in volgorde van binnenkomst in de inkomende postbus verschijnt. Kan niet vinden hoe dat moet.'' Moderator stuurde een linkje naar een helpartikel (moderator: ''ik denk dat dit artikel uw vraag beantwoordt'') maar die klopt niet. (klant 2024: Als ik conform het artikel in de menubalk "beeld" kies dan kan ik alleen 'werkbalken, vormgeving of mappen' selecteren. Dus kom ik niet verder.) Net als de klant in 2024 kan ik in de menubalk 'Beeld' niet kiezen voor sorteren conversaties. De handleiding geeft aan dat je 'afzonderlijke conversaties' kan aanvinken, maar dat zit helemaal niet in het menu. Dan komt de moderator met een best bewerkelijke en vreemde oplossing: ''zet in thunderbird de menubalk aan, rechtermuisknop klikken in een leeg stuk van de balk en kies menubalk. Als u in het menu dat nu zichtbaar is voor beeld kiest ziet u meer opties.'' En daar blijft het bij. Ik heb dit geprobeerd en ik zie allemaal opties die ik kan toevoegen aan mijn werkbalk... Ben er uren mee bezig al, wat een gedoe! Ik wil gewoon af van dat automatische samenvoegen van mijn berichten en daar een korte instrucite voor die klopt. Kan dit? hartelijke groet, Babet

All Replies (2)

more options

in plaats van te klikken op een leeg stuk kunt u ook 1 maal op uw ALT toets klikken om de menubalk tevoorschijn te laten komen. kies dan Beeld=>Sorteren op=>klik conversaties aan om daar een vinkje voor te zetten.

u kunt ook bovenaan uw emaillijst klikken op het icoon helemaal rechts (weergaveopties voor berichtenlijst) en daar Sorteren op kiezen

more options

Voor alle duidelijkheid: om de functie uit te schakelen, kies dan Beeld=>Sorteren op=>klik 'Geen conversaties' aan om daar een vinkje voor te zetten (het vinkje staat standaard bij 'Conversaties' en dat wil je dus juist niet ;-) )