geen toegang tot website
Goedemiddag, Ik wil graag toegang tot de website www.werkeningelderland.nl, maar dat lukt niet. Iets lijkt de toegang tegen te houden. Ik kom er niet achter wat. Wat kan ik doen?
Met vriendelijke groet,
Toate răspunsurile (5)
De website werkt zoals verwacht bij mij. Wat bedoelt u met tegen te houden?
Modificat la
Goedemiddag, Bij mij werkt de site dus niet, mogelijk heb ik instellingen wat betreft proxy, firewall o.i.d. dat de toegang tegenhoudt? Daar heb ik ook naar gekeken, de website ook bijv. als uitzondering gemarkeerd bij toegang. Maar mijn kennis/inzicht reikt niet ver genoeg. Zie ook de schermafbeelding, inloggen lukt dus ook niet.
Vr gr
Heeft u dit probleem alleen bij deze website of zijn er meerdere die het niet doen?
Probeer eens als u op de pagina bent de cookies en websitegegevens te wissen door op het slotje naast het adres te klikken en die optie te selecteren.
Modificat la
Dank voor je reactie. Bovenstaand heb ik gedaan bij het inlogscherm. Het startscherm van deze website is goed, maar zodra ik wil inloggen lukt dit niet en krijg ik het scherm zoals ik als beeld reeds stuurde. Wat zou ik nog meer kunnen doen om dit te verhelpen? Vragen aan de websitebeheerder om me helemaal opnieuw aan te melden?
Vr gr