Search Support

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

Wannan tattunawa ta zama daɗaɗɗiya. Yi sabuwar tambaya idan ka na bukatar taimako.

Problemy z Firefox po ataku 'wirusa'

  • 1 amsa
  • 7 sa na da wannan matsala
  • 4 views
  • Amsa ta ƙarshe daga philipp

more options

Przez przypadek otworzyłem spreparowaną przesyłkę podszywającą się pod DHL. Zostałem zaatakowany ogromem reklam. Z usunięciem wirusa poradziłem sobie przy pomocy członków forum dobre programy, Niestety - mimo wielu prób naprawy sytuacji z moim Firefoxem jest coś nie tak.

1. Otwórz w nowej karcie spod prawego przycisku myszy - nie działa dla wszystkich linków. Np. na stronie www.allegro.pl działa po kliknięciu na logo serwisu (otwiera w nowej zakładce nową stronę główną), ale już nie działa dla poszczególnych pozycji w wynikach wyszukiwania.

2. Nie działa wyszukiwanie na stronie startowej i w okienku w prawym górnym rogu,

3. W opcjach nie można wejść w zakładkę wyszukiwanie (wcale się nie odpala)

4. Menu po kliknięciu prawym klawiszem na odnośnik jest strasznie długie (wręcz nienaturalne w porównaniu z tym sprzed awarii)

Próbowałem sprawę rozwiązać przez utworzenie nowego profilu, ale to też nie pomaga. W trybie awaryjnym przeglądarka zachowuje się podobnie.

Czy jest jakiś sposób całkowitego resetu Firefoxa (coś 'cięższego" niż odśwież program Firefox, który też już parę razy wykonywałem (spod about:support)?

Przez przypadek otworzyłem spreparowaną przesyłkę podszywającą się pod DHL. Zostałem zaatakowany ogromem reklam. Z usunięciem wirusa poradziłem sobie przy pomocy członków forum dobre programy, Niestety - mimo wielu prób naprawy sytuacji z moim Firefoxem jest coś nie tak. 1. Otwórz w nowej karcie spod prawego przycisku myszy - nie działa dla wszystkich linków. Np. na stronie www.allegro.pl działa po kliknięciu na logo serwisu (otwiera w nowej zakładce nową stronę główną), ale już nie działa dla poszczególnych pozycji w wynikach wyszukiwania. 2. Nie działa wyszukiwanie na stronie startowej i w okienku w prawym górnym rogu, 3. W opcjach nie można wejść w zakładkę wyszukiwanie (wcale się nie odpala) 4. Menu po kliknięciu prawym klawiszem na odnośnik jest strasznie długie (wręcz nienaturalne w porównaniu z tym sprzed awarii) Próbowałem sprawę rozwiązać przez utworzenie nowego profilu, ale to też nie pomaga. W trybie awaryjnym przeglądarka zachowuje się podobnie. Czy jest jakiś sposób całkowitego resetu Firefoxa (coś 'cięższego" niż odśwież program Firefox, który też już parę razy wykonywałem (spod about:support)?

An gyara daga magw

All Replies (1)

more options

hello, maybe a clean reinstall can help in this situation:

  • download the firefox setup file from https://www.mozilla.org/en-US/firefox/all/
  • uninstall firefox from the system control panel
  • manually delete the firefox program folder with all its content in case it remained - it usually resides in C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\
  • reinstall firefox