geen mail van gmail
Krijg geen mail meer binnen van gmail op de laptop. Bij opstarten krijg ik te zien fout 400, incorrecte gegevens. Hoe los ik dit op. Ik krijg wel de mail via de smartphone (Iphone) binnen. Kan men niet op 2 verschillende apparaten werken? Of wat is er aan de hand? Zie nergens een antwoord of oplossing
All Replies (5)
Kijk in de instellingen bij Privacy of cookies (ook van derden) worden geaccepteerd.
De oplossing blijkt simpel te zin: update de browser tot je de nieuwste versie hebt, dan lost het probleem zich vanzelf op.
Oh, oké. Omdat de vraag gekoppeld was aan Thunderbird was het vermoeden dat er in Thunderbird iets mis ging, maar het gaat hier om de browser dus?
Het begon bij Thunderbird, daar kwam de fout 400 te zien. Er kwam geen mail meer binnen. Alles geprobeerd wat Mozilla zei en ook adviezen van derden gevolgd. Niets hielp. Totdat ik de browser up to date bracht, toen was alles weer normaal, zowel bij Thunderbird als het zicht op laptop en smartphone
OK, heel bijzonder, maar fijn om te horen dat het is opgelost.