Search Support

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

Zbigniew

  • 3 replies
  • 1 has this problem
  • 1 view
  • Last reply by zgo123

more options

Witam Dziękuję za fajnie działającą przeglądarkę Firefox 92.1.1. Chciałem za sugerować żeby wprowadzić możliwość ustawienia jakości video na stałe Jest to możliwe ala przycisk ustawień jest dostępny w ustawieniu wersji okna przeglądania "na komputer" W ustawieniu mobilnym brak przycisku ustawienia jakości odywarzania. Poza tym kłopotliwe jest za każdym nowym włączeniem w wersji okna komputerowego powtarzać potrzebne ustawieni. Mam taką potrzebę bo chcę odtwarzać tylko dźwięk z video w najniższejże jakości 144 kb/s, ze względu że podczas jazdy często słabnie jakość sygnału komórkowego i przerywa odtwarzanie, a potem trzeba na nowo uruchomić video. Jest znacznie częstsze gdy będą w na początku w dobrym zasięgu ustawi się automatycznie wyższą jakość odtwarzania. Tel. Huawei Y5 2018 Android 8.1 Pozdrawiam Zbigniew Zbigniew123 Seburo Oct 14, 2021, 1:14:47 AM

Cześć Zbigniew

Dziękujemy za wsparcie w tym, co robimy z Firefoksem dla Androida.

Podoba mi się pomysł, o którym mówisz, i byłoby wspaniale umieścić go w Firefoksie dla Androida. To powiedziawszy, myślę, że kontrola, na którą patrzysz, jest częścią stron internetowych z treściami wideo, a nie przeglądarką (Firefox) i jako taka jest poza naszą kontrolą.

Mam nadzieję, że to pomoże.

Hi Zbigniew

Thank you for your support with what we are doing with Firefox for Android.

I like the idea of what you are saying and it would be great to include it in Firefox for Android. That said, I think that the control you are looking at is part of the web pages with video content rather than the browser (Firefox) and as such is out of our control.

I hope that this helps. Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Learn more here.

Mark it as solved This doesn't solve my problem Browse for unsolved questions and help a Firefox user Solving 1 issue helps up to 1,000 users a day! This email is automatically sent by a robot. Our robot can’t respond to your question, but our forum contributors can! If you want to respond to them, please click here.

Witam

 Dziękuje za szybką odpowiedź.

myślę, że kontrola, na którą patrzysz, jest częścią stron internetowych z treściami wideo, a nie przeglądarką (Firefox) i jako taka jest poza naszą kontrolą. Sądzę ,że to nie jest wina tych stron , ponieważ jak przełączę w menu przeglądarki Firefox Android na wersje komputerową to wtedy jest dostępny przycisk ustawień.Zrzuty ekranów w załączniku 1 Wersja przeglądarki Firefox 2 Ustawienie w menu mobilne 3 Ustawienie w menu komputerowe Pozdrawiam Zbigniew

Attached screenshots

Chosen solution

Aby pomóc mi przyjrzeć się temu dokładniej, czy możesz udostępnić link do filmu, który oglądasz?

(Proszę odpowiedzieć na to pytanie, nie rozpoczynać nowego.)

To help me to look into this further, are you able to share a link to the video that you are looking at?

(Please reply to this question, not start a new one.)

Read this answer in context 👍 0

All Replies (3)

more options

trzeci zrzut bo nie załadowało wcześniej

Helpful?

more options

Chosen Solution

Aby pomóc mi przyjrzeć się temu dokładniej, czy możesz udostępnić link do filmu, który oglądasz?

(Proszę odpowiedzieć na to pytanie, nie rozpoczynać nowego.)

To help me to look into this further, are you able to share a link to the video that you are looking at?

(Please reply to this question, not start a new one.)

Helpful?

more options

Helpful?

Ask a question

You must log in to your account to reply to posts. Please start a new question, if you do not have an account yet.