Fragen mit folgendem Schlagwort anzeigen: Alle Fragen anzeigen

Reading background White

Hello, Can the viewing background color white be changed to something a bit more darker ? Notice this is nothing to do with the Composition colors Please view screenshot… (Lesen Sie mehr)

Hello,

Can the viewing background color white be changed to something a bit more darker ? Notice this is nothing to do with the Composition colors Please view screenshots.

Thank you.

Gefragt von VV_I_K_I_D vor 5 Tagen

Letzte Antwort von VV_I_K_I_D vor 5 Tagen

Szybkie filtrowanie-nie działa

Witam, od paru dni pojawił mi się problem z szybkim filtrowaniem (ctrl+Shift+K) Mianowicie, wpisując w pole wyszukiwania dowolną frazę, nie pojawiają mi się opcje wyszuki… (Lesen Sie mehr)

Witam, od paru dni pojawił mi się problem z szybkim filtrowaniem (ctrl+Shift+K) Mianowicie, wpisując w pole wyszukiwania dowolną frazę, nie pojawiają mi się opcje wyszukiwania pod okienkiem. Ponadto program nie szuka frazy którą wpisuję w okienko. Sprawdzałem istniejące wątki pomocy, jednak nic co było tam wskazywane nie rozwiązało problemu. (indeksowanie ->jest, plik global usuwałem itp.) Proszę o ewentualne wskazówki jak można z tego wybrnąć. Pozdrawiam, Łukasz Piskorz

Gefragt von lukasz.piskorz vor 6 Tagen