Windows 10 will reach EOS (end of support) on October 14, 2025. For more information, see this article.

Avatar for Username

ძიება მხარდაჭერაში

ნუ გაებმებით თაღლითების მახეში. აქ არავინ უნდა მოგთხოვოთ ტელეფონზე დარეკვა, შეტყობინების გაგზავნა ან პირადი მონაცემების გაზიარება. რამე საეჭვოს შემჩნევისას გთხოვთ გვაცნობოთ „დარღვევის მოხსენებით“.

ვრცლად

waarom zo vaak een update? Ben dan mijn settings kwijt en moet alles opnieuw doen

  • 2 პასუხი
  • 0 მომხმარებელი წააწყდა მსგავს სიძნელეს
  • 18 ნახვა
  • ბოლოს გამოეხმაურა Mark Heijl

waarom zo vaak een update? Ben dan mijn settings kwijt en moet alles opnieuw doen

waarom zo vaak een update? Ben dan mijn settings kwijt en moet alles opnieuw doen

ყველა პასუხი (2)

Firefox ontvangt voor de standaardversie ruwweg maandelijks een update, maar dit zou niet tot verlies van gegevens moeten leiden. Welke versie van Firefox gebruikt u, hoe vaak krijgt u updates en wat voor instellingen bent u bijvoorbeeld kwijt na een update?

Ben Krosing zei

Ik heb reeds een vraag gesteld. Kreeg een antwoord maar dan kan ik op die mail niet antwoorden. Ik heb opgemerkt dat ik te vaak een update krijg. Vaker dan 1 keer in de maand. U vroeg mij of de browser was geupdate. Ja. Versie 137.0 (64-bits) Wat ook onhandig is, dat ik na een update al mijn gekozen websites kwijt ben en die krijg ik niet terug na die opstart. Wat ook irritant is, dat ik na een update als enige website jullie mededeling in beeld komt dat ik ook Firefox kan/moet gebruiken op mijn telefoon.

Is het mogelijk een schermafdruk van het scherm waarop uw Firefox-versie staat te delen? Daarop is te zien welk kanaal u gebruikt. Dit zou normaal gezien ‘Release’ moeten zijn, maar het zou zo maar kunnen dat u een ander kanaal gebruikt.

ჩასწორების თარიღი: , ავტორი: Mark Heijl