Search Support

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

Błąd w ustawieniach aplikacji w przeglądarce Firefox

  • 1 nzaghachinzaghachi
  • 1 nwere nsogbu anwere nsogbu a
  • 30 views
  • Nzaghachi ikpeazụ nke TyDraniu

more options

Dzień dobry,

Piszę do Państwa z zapytaniem dotyczącym błędu spotykanego w naszej organizacji w aplikacji przeglądarki Firefox w różnych wersjach od 90+ do 101. Problem opiera się o zakładkę aplikację w ustawieniach ogólnych przeglądarki. W organizacji posiadamy pewną wtyczkę (EZD Addin) i przeglądarka w pierwszej chwili działa z nią prawidłowo wskazując jej lokalizację. Problem pojawia się po jakimś czasie, kiedy wtyczka przestaje działać a rozwiązaniem okazuje się ponowne wskazanie ścieżki do aplikacji.

Chciałbym zatem dowiedzieć się, czy problem nie jest przypadkiem po Państwa stronie i przeglądarka FF po jakimś czasie niejako wpływa na ustawienia w sekcji Aplikacji z ustawień ogólnych przeglądarki. Czy może wysyłają Państwo jakieś dodatkowe pakiety modernizujące przeglądarkę a jednocześnie wpływa to na ustawienia tej sekcji.

Odgórnie chciałbym zaznaczyć, że wykluczono z opcji błędów poprawki systemu Windows (nie pojawiały się w tym czasie), błędy wtyczki - wszędzie działa prawidłowo z wyjątkiem sytuacji opisanymi tutaj (było ich kilka na różnych stanowiskach).

Pozdrawiam Dominik Buksiński Gdańskie Centrum Informatyczne Proszę o rzetelne rozpatrzenie naszego zgłoszenia

Dzień dobry, Piszę do Państwa z zapytaniem dotyczącym błędu spotykanego w naszej organizacji w aplikacji przeglądarki Firefox w różnych wersjach od 90+ do 101. Problem opiera się o zakładkę aplikację w ustawieniach ogólnych przeglądarki. W organizacji posiadamy pewną wtyczkę (EZD Addin) i przeglądarka w pierwszej chwili działa z nią prawidłowo wskazując jej lokalizację. Problem pojawia się po jakimś czasie, kiedy wtyczka przestaje działać a rozwiązaniem okazuje się ponowne wskazanie ścieżki do aplikacji. Chciałbym zatem dowiedzieć się, czy problem nie jest przypadkiem po Państwa stronie i przeglądarka FF po jakimś czasie niejako wpływa na ustawienia w sekcji Aplikacji z ustawień ogólnych przeglądarki. Czy może wysyłają Państwo jakieś dodatkowe pakiety modernizujące przeglądarkę a jednocześnie wpływa to na ustawienia tej sekcji. Odgórnie chciałbym zaznaczyć, że wykluczono z opcji błędów poprawki systemu Windows (nie pojawiały się w tym czasie), błędy wtyczki - wszędzie działa prawidłowo z wyjątkiem sytuacji opisanymi tutaj (było ich kilka na różnych stanowiskach). Pozdrawiam Dominik Buksiński Gdańskie Centrum Informatyczne Proszę o rzetelne rozpatrzenie naszego zgłoszenia

All Replies (1)

more options

Dzień dobry.

Na podstawie podanych informacji my (Mozilla support) raczej nie będziemy w stanie przeanalizować tego zgłoszenia. To zbyt niszowa konfiguracja, a zgłoszenia utraty akcji z listy Aplikacji możemy policzyć na palcach jednej ręki, i to najczęściej po aktualizacji przeglądarki.

Proponowałbym wypróbowanie Firefoksa dla firm, tam jest inny cykl wydawniczy, który być może lepiej się sprawdzi w waszej organizacji.