Zobrazení otázek k tématu:

Proč mi nejde do textu e-mailu vložit odkaz na mapu z mapy.com když na jiných počítačích to funguje?

Běžně sdílím odkazy z mapy.com . U vybrané mapy použiji sdílet, zkopírovat odkaz a v textu mailu ctrl+v a odkaz se vloží. Najednou mi to na notebooku přestalo fungovat a … (přečíst více)

Běžně sdílím odkazy z mapy.com . U vybrané mapy použiji sdílet, zkopírovat odkaz a v textu mailu ctrl+v a odkaz se vloží. Najednou mi to na notebooku přestalo fungovat a odkaz se nevloží.

Vyřešeno 1 27

Problém s Archivovanou poštou.

Dobrý den, mám archivovanou poštu třeba z roku 2024 klasicky v záložce Archiv v programu a ze 100 emailů třeba u pár se stane že tu zprávu si přes Hledat (CTRL + K) vyhle… (přečíst více)

Dobrý den, mám archivovanou poštu třeba z roku 2024 klasicky v záložce Archiv v programu a ze 100 emailů třeba u pár se stane že tu zprávu si přes Hledat (CTRL + K) vyhledám email a ve Výsledky pro: vidím email a část textu ,když na něj ve výsledcích kliknu tak se otevře okno a tam je už jen prázdná plocha a nejsou tam žádná data text nic . Prosím o rady co se mohlo stát nebo jak to napravit . Díky Růžička

Otevřené 1 18

Nejde mi smazat původní podadresáře archivu

Dobrý den, v doručené poště jsem si zaarchivovala staré roky. Pak mi ale přišlo, že bude šikovnější je mít v místních složkách. Předefinovala jsem si cestu na archivaci a… (přečíst více)

Dobrý den, v doručené poště jsem si zaarchivovala staré roky. Pak mi ale přišlo, že bude šikovnější je mít v místních složkách. Předefinovala jsem si cestu na archivaci a všechny maily jsem znovu "přearchivovala". Teď mi ale nejde smazat prázdné podadresáře v doručené poště. (pravým tlačítkem kliknu na pododresář, zeptá se mě, zda smazat, ale nic se nestane - a naskočí tato hláška "cannot Renaming not supported across conflicting directory permissions") Jak to mám udělat? Díky. E.K.

Otevřené 8 36

presuny hromadne

Dobry den pri pouzivani thunderbird mam problem kdyz pouziju hledani a zobrazi se mi vsechny vyhledane emaily oznacim je a dam presunout do vybraneho adresare ale emaily … (přečíst více)

Dobry den pri pouzivani thunderbird mam problem kdyz pouziju hledani a zobrazi se mi vsechny vyhledane emaily oznacim je a dam presunout do vybraneho adresare ale emaily se nepresunou. proc

Otevřené 1 27

Thunderbird 147 vs. Outlook Office 365 Exchange account

Hello, I don't know if I should write in English or not, but I will write in both languages. I have a long-standing problem. So far I have been working with messages on a… (přečíst více)

Hello,

I don't know if I should write in English or not, but I will write in both languages. I have a long-standing problem. So far I have been working with messages on a server that only supports IMAP and SMTP. Hundreds of messages a year. After years we migrated to Outlook office 365 Exchange and TB 128-13x only worked with DavMail! When writing a long message it was ok, but when writing a long reply the forwarding symbol disappeared from the messages. I was happy to hear that version 145 can directly use Exchange with Oauth2 authentication.

But disappointment came quickly. I transferred my profile backup to TB145. It works fine offline. I can see the folders and the original emails. 1) A newly created email in Office365 is synchronized to TB. If it is a forwarded message or a reply, the message is synchronized to TB again without the reply/forward symbol. I don't recognize that I responded to the situation! 2) If I perform a "Repair Folder" in TB to improve the status, it is repaired by loading messages from the mail server so that every forwarding/reply symbol disappears in TB. 3) If I have the original backup email in TB and copy it to another folder, an exact copy is created, and the reply symbol is also visible in TB. However, in Outlook, the symbol is missing from this copy.

4) to make everything as it should be, I have to start the message again in TB(145) so that the symbols are visible everywhere.

I am interested in solving points 1,2,3, because I have several communication projects where I still follow up in messages, so I need the symbols.

Thank you.

Dobrý den,

nevím zda mám psát anglicky nebo ne, ale napíšu obojím jazykem. Mám dlouhodobý problém. Doposud jsem pracoval se zprávami na serveru podporující pouze IMAP a SMTP. Stovky zpráv ročně. Po letech jsme migrovali na Outlook office 365 Echange a TB 128-13x fungoval jen pomocí DavMail ! Při dlouhém psaní zprávy ok, při dlouhém psaní odpovědi ale ze zpráv mizel symbol přeposlání. Radost přišla s oznámením, že verze 145 umí přímo Echange s atentizací Oauth2.

Rychle ale přišlo zklamání. Svoji zálohu profilu jsem přenesl do TB145. Offline pracuje dobře. Vidím složky a původní maily. 1) Nově vytvořený email v Office365 se synchronizuje do TB. Pokud jde o zprávu přeposlanou nebo odpověď, do TB se zpráva synchronizuje opět bez symbolu odpovědi/přeposlání. Nepoznám, že jsem na situaci reagoval! 2) Pokud v TB pro zlepšení stavu provedu "Opravit složku", opraví se načtením zpráv ze mail serveru tak, že v TB zmizí každý symbol přeposlání/odpovědi. 3) Mám-li původní záložní email v TB a zkopíruji ho do jiné složky, vytvoří se přesná kopie, v TB je vidět i symbol odpovědi. Ovšem v Outlook zase u této kopie symbol chybí.

4) aby vše bylo jak má být, musím zprávu začít znovu v TB(145) aby symboly byly viditelné všude.

Mne zajímá ja kvyřešit bod 1,2,3, protože mám několik komunikačních projektů, kde stále navazuji ve zprávách, tak symboliku potřebuji.

Děkuji.

Otevřené 3 46

chaoz

Dobrý den, dnes ráno jsem spustil aplikaci a najednou se mi všechny maily, které jsem měl rozřazené do složek přesunuly do doručené pošty, takže ve složkách nic nemám a v… (přečíst více)

Dobrý den, dnes ráno jsem spustil aplikaci a najednou se mi všechny maily, které jsem měl rozřazené do složek přesunuly do doručené pošty, takže ve složkách nic nemám a vše mám v doručené poště. Je to 20704 mailů. Je možné to vrátit zpět?

Vyřešeno Archivováno 1 99

Thunderbird - Duplicitní adresář Doručená pošta

Mám dvě složky Doručená pošta. Jedna je v rootu účtu, ale je stále prázdná. Druhá, která je funkční je ve složce Koncepty. Jak nefunkční složku odstraním a jak funkční sl… (přečíst více)

Mám dvě složky Doručená pošta. Jedna je v rootu účtu, ale je stále prázdná. Druhá, která je funkční je ve složce Koncepty. Jak nefunkční složku odstraním a jak funkční složku přesunu z Konceptů. Děkuji za tip.

Archivováno 1 63

Zdvojené, prázdné složky

Dobrý den, po spuštění Thundebirdu 140.1.1esr (MacOS) se mi tři podsložky v Doručené poště zdvojili, ale zmizel z nich kompletně obsah. Nedá se s nimi ani pracovat - tře… (přečíst více)

Dobrý den, po spuštění Thundebirdu 140.1.1esr (MacOS) se mi tři podsložky v Doručené poště zdvojili, ale zmizel z nich kompletně obsah. Nedá se s nimi ani pracovat - třeba přesunout do ní mail. Zkoušel jsem dát Opravit složku když rozkliknu vlastnosti, ale nic se nestalo. Nevíte prosím někdo jak to opravit/obnovit do původního stavu? Děkuji JŠ

Archivováno 16 300

Jak vložit šablonu do emailu, který je odpověď na přijatý email

Dobrý den, vytvořila jsem si různé šablony, které potřebuji vložit jako odpověď na přijatý email dle potřeby. Můžete mi prosím poradit, jak na to ? Momentálně to řeším ta… (přečíst více)

Dobrý den,

vytvořila jsem si různé šablony, které potřebuji vložit jako odpověď na přijatý email dle potřeby. Můžete mi prosím poradit, jak na to ? Momentálně to řeším tak, že si daný koncept zkopíruji a "ručně" ho do emailu vložím. Což je zdlouhavé a komplikované. Velmi děkuji za odpověď. Michaela

PS: nebo to jde vyřešit jinak ?

Vyřešeno Archivováno 5 65

emaily v mistnich slozkach se nezobrazuji

Nemohu zobrazit emaily ze složek, které mám v počítači. Emaily mi jdou odesílat, a pokud je ukládám na web, vidím jejích text a přílohy. Starší emaily a emaily, které při… (přečíst více)

Nemohu zobrazit emaily ze složek, které mám v počítači. Emaily mi jdou odesílat, a pokud je ukládám na web, vidím jejích text a přílohy. Starší emaily a emaily, které při odesílání uložím na svůj pevný disk, nemohu otevřít. Vidím jejích název, a začátek textu ale při rozkliknutí je prázdna obrazovka bez textu.

Archivováno 2 63

téměř plné úložiště

Dobrý den, touto cestou bych chtěl zkusit zjistit, jak je možné uvolnit kvótu: domain - quota / STORAGE. Mám zaplněno 95%, což je téměř 20 GB, při takovém využití kapacit… (přečíst více)

Dobrý den, touto cestou bych chtěl zkusit zjistit, jak je možné uvolnit kvótu: domain - quota / STORAGE. Mám zaplněno 95%, což je téměř 20 GB, při takovém využití kapacity začíná zlobit odesílání/ přijímaní pošty s přílohami. Mnoho e-mailu již nemám ve složkách, ani v archivu. Jak by bylo možno uvolnit místo, je to velmi otravné pořád mazat přílohy a podobné, jelikož to na dlouho ani nepomůže.

Děkuji za odpověď.

Vyřešeno Archivováno 8 27

nezobrazující se email v místní složce

Dobrý den, prosím o radu, když přesunu email z doručené pošty do podsložky v místní složce, tak tento email je vidět ale nelze ho otevřít a když je příloha tak tato přílo… (přečíst více)

Dobrý den, prosím o radu, když přesunu email z doručené pošty do podsložky v místní složce, tak tento email je vidět ale nelze ho otevřít a když je příloha tak tato příloha taktéž nelze otevřít. V ostatních místních složkách jsou emaily vidět a příloha lze otevřít. Děkuji

Archivováno 3 145

Text rozepsané zprávy uložené do složky Koncepty zmizel

Napsal jsem text nové zprávy, kterou jsem však neodeslal, ale uložil jako koncept. Při následujícím otevření bylo v konceptu zprávy pouze záhlaví, ale žádný text. Velmi n… (přečíst více)

Napsal jsem text nové zprávy, kterou jsem však neodeslal, ale uložil jako koncept. Při následujícím otevření bylo v konceptu zprávy pouze záhlaví, ale žádný text. Velmi nepříjemné, nutno vše napsat znovu, i přílohy přidat znovu. Mám Thunderbird pro Windows verze 128.8.1esr (64 bitů), na Windows 11 Pro, verze 24H2, build 26120.3653.

Archivováno 3 55

Chybné zobrazování některých HTML zpráv v Thunderbirdu

Dobrý den ! Thunderbird mi u některých došlých zpráv zobrazuje text HTML zprávy rozsekaný po jednom nebo dvou slovech pod sebou v jednom úzkém sloupci. Na serveru poskyto… (přečíst více)

Dobrý den ! Thunderbird mi u některých došlých zpráv zobrazuje text HTML zprávy rozsekaný po jednom nebo dvou slovech pod sebou v jednom úzkém sloupci. Na serveru poskytovatele mailu se ale zpráva zobrazuje správně. Přepnutí zobrazení mailu do prostého textu sice přečíst pomůže, ale není to komfortní. Většina mailů se zobrazuje normálně, jen některé se zobrazují chybně. V čem je problém a jak tuto chybu zobrazení napravit? Mám aktuální verzi TV (128.8.1esr) a Windows 10. Děkuji !

Vyřešeno Archivováno 5 90