Windows 10 will reach EOS (end of support) on October 14, 2025. For more information, see this article.

Search Support

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

via ander zoek instelling, zoeken

  • 2 tontu
  • 0 am na jafe-jafe bii
  • 12 views
  • i mujjee tontu mooy Yazi

more options

Hai, Ik ben een mega digibeet. Ik wil van die afschuwelijk ai af. Al een tijd geleden die cijverreeks voor google geplaatst, helaas werkt dat dus absoluut niet.

Nu wilde ik yahoo.com proberen. Las bij trosradar dat die ook nog zonder ai zoekt. Maar hoe vul ik dat in.

Ik loop al meteen vast bij 2e schermpje. Ingevuld. Naam; Yahoo Dan ?? Zal wel een of ander www moeten zijn maar welke? Dan weer een schermpje, wat?

En krijg tussen schermpje 1 en 2 in rode letters dat er iets overeen moet komen??

Sorry maar begrijp er echt niets van. Dus heeeeeel aub help?? Waar moet ik wat invullen.

Sorry ookal op een wat oudere leeftijd en doe mijn best om met al die digi dingen mee en om te gaan.

Bvd voor jullie hulp. NvH

Ps, had wel een screenshot mee willen sturen maar dan ben ik dit bericht kwijt.

Hai, Ik ben een mega digibeet. Ik wil van die afschuwelijk ai af. Al een tijd geleden die cijverreeks voor google geplaatst, helaas werkt dat dus absoluut niet. Nu wilde ik yahoo.com proberen. Las bij trosradar dat die ook nog zonder ai zoekt. Maar hoe vul ik dat in. Ik loop al meteen vast bij 2e schermpje. Ingevuld. Naam; Yahoo Dan ?? Zal wel een of ander www moeten zijn maar welke? Dan weer een schermpje, wat? En krijg tussen schermpje 1 en 2 in rode letters dat er iets overeen moet komen?? Sorry maar begrijp er echt niets van. Dus heeeeeel aub help?? Waar moet ik wat invullen. Sorry ookal op een wat oudere leeftijd en doe mijn best om met al die digi dingen mee en om te gaan. Bvd voor jullie hulp. NvH Ps, had wel een screenshot mee willen sturen maar dan ben ik dit bericht kwijt.

Saafara biñ tànn

Ik zou u willen adviseren om met Firefox de volgende pagina te bezoeken door op de koppeling te drukken: https://addons.mozilla.org/nl/android/addon/nogoogleai/?utm_source=addons.mozilla.org&utm_medium=referral&utm_content=search. Kies vervolgens toevoegen aan Firefox. Deze add-on zorgt ervoor dat Google geen AI-voorbeelden laat zien.

Jàng tontu lii ci fi mu bokk 👍 1

All Replies (2)

more options

Saafara yiñ Tànn

Ik zou u willen adviseren om met Firefox de volgende pagina te bezoeken door op de koppeling te drukken: https://addons.mozilla.org/nl/android/addon/nogoogleai/?utm_source=addons.mozilla.org&utm_medium=referral&utm_content=search. Kies vervolgens toevoegen aan Firefox. Deze add-on zorgt ervoor dat Google geen AI-voorbeelden laat zien.

Helpful?

more options

Super bedankt. Was even bang dat het niet ging lukken. Alleen de naam ingevuld. Andere schermpjes omdat ik het echt niet snap open gelaten en op goed geluk afgesloten. En joepie.. het werkt. Zoooo blij. Dank u voor uw hulp, wie dan ook. Met vriendelijke groet, NvH.

Helpful?

Laajal dara

You must log in to your account to reply to posts. Please start a new question, if you do not have an account yet.