Søg i Support

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

Ztracená hesla

  • 9 svar
  • 1 har dette problem
  • 34 visninger
  • Seneste svar af poljos

more options

Dobrý den, z nějakého mě neznámého důvodu mi již před nějakou dobou zmizela všechna uložená hesla. Zdá se mi, že se ztratila během jedné aktualizace, ale zvláštní mi přijde, že nezmizelo nic jiného. Ještě bych zmínil, že se tato nová verze nainstalovala mimo tu původní, takže problém může být například zde. Takže bych se rád zeptal, zda-li není možné, že se hesla někde "schovala" a Firefox je nevidí, i když tam jsou. Budu vděčný za všechny Vaše případné rady.

Alle svar (9)

more options

Pravděpodobně proběhla tzv. Obnova Firefoxu (nejspíše jsi na něco klikl). V tom případě se na Ploše vytvoří záloha původního profilu, kde jsou i hesla, atd. Při ukončeném Firefoxu si překopíruj soubory logins.json + key4.db (případně key3.db).

more options

Takže na ploše jsem nic takového nenašel. Když jsem je vyhledával zjistil jsem, že jsou tyto soubory uloženy jenom v profilech. Ale zjistil jsem, že nejsou prázdné (key3 má 16kB, key4 má 288kB a logins má 30kB), ale protože nejdou otevřít, nevím co v nich je.

more options

Pri ukončenom Firefoxe prekopíruj z priečinka toho INÉHO PROFILU Firefoxu súbory logins.json + key4.db (případně key3.db) do priečinka toho súčasného profilu.

more options

Profil je, ale pouze jeden. Dva jsou samotné Firefoxy. Původní je v Program Files (x86) a ten funkční v Program Files.

more options

Takže jeden máš 32 bit a druhý 64 bit. Patrně se to mezi sebou bije.

more options

Takže si mám nainstalovat 32 bitovou verzi do původní složky nebo na jiné místo. Anebo co jiného bych mohl udělat pro to, aby to fungovalo?

Ændret af David785 den

more options

Asi bude nejlépe, když ty Firefoxy kompletně odinstaluješ oba (pro jistotu si předem zazálohuj jejich složky s profily). Nainstaluj si jakýkoliv Firefox (32 nebo 64 bit).

Pokud jsi v tom stávajícím profilu ukládal nějaká hesla, tak si pak překopíruj ty zmíněné soubory (při ukončeném Firefoxu!). Záložky se pak taky dají zpětně naimportovat do nového Firefoxu přes Ctrl+Shift+B - Import a Záloha.

more options

Tak jsem je oba odinstaloval, nový jsem nainstaloval, ale stejně to nepomohlo. Ale protože si toho Firefox většinu pamatoval z minulé verze, tak bych mohl zkusit smazat úplně všechno i složku s profily (teď jsem dal odinstalovat oba a dál jsem už nic nemazal) a nainstalovat ho znovu. Ještě bych zmínil, že jsem tam musel znovu vkládat logins.json, protože key3 a key4 už tam byly.

more options

David785 said

Ale protože si toho Firefox většinu pamatoval z minulé verze

Pokud bys to udělal správně, tak by žádné "pamatování" nemělo existovat. Máš si zazálohovat ten profil FF a pak ten původní smazat nebo přejmenovat.

Po těch čachrech, které jsi mezitím provedl pochybuju, že se k původním heslům vůbec dostaneš. Ty soubory se ti nejspíše přepsaly "prázdnými".

PS: Vždycky platilo: Zálohovat, zálohovat a zálohovat!

Ændret af poljos den