Thunderbird
Dobrý den,
nemohu se přihlásit k aplikaci poštovního klienta Thunderbird. Nevím co se stalo a proč to nejde? Díky za info
K.
Dobrý den,
nemohu se přihlásit k aplikaci poštovního klienta Thunderbird. Nevím co se stalo a proč to nejde? Díky za info
K.
Účet nepřijímá e-maily Píše "Autentizace selhala během připojování k serveru imap.gmail.com"
Nejde mi odeslat email a ani žádný nepřichází při odesílání to po mne chce heslo ale to nefunguje.Nevím co jsem udělal špatně kde je chyba. Čísla v odchozí poště i přícho… (přečíst více)
Nejde mi odeslat email a ani žádný nepřichází při odesílání to po mne chce heslo ale to nefunguje.Nevím co jsem udělal špatně kde je chyba. Čísla v odchozí poště i příchozí jsou v pořádku.Už jsem tento problém měl a řešil jsem to pres telefon ale zatím jsem konakt nenašel.Díky za info Jirka
Hello Thunderbird Support, I have been trying for several days to add the email account info@gurmanservis.cz to the Thunderbird client on my Windows laptop, but I cannot … (přečíst více)
Hello Thunderbird Support,
I have been trying for several days to add the email account info@gurmanservis.cz to the Thunderbird client on my Windows laptop, but I cannot complete the account verification. The following error message appears:
“Authentication failed. Please check your username and password.”
Moreover, I am not even able to access the interface where I could enter detailed server settings (IMAP/POP3, SMTP), port numbers, or security options—Thunderbird fails authentication before presenting any advanced configuration screens. This issue is an exception, as I have successfully added several other email accounts without any issues.
I have verified the username and password—they work perfectly when I access the same account on my Android phone and in other email clients. Therefore, I believe the credentials are correct, and the issue seems specific to Thunderbird on Windows.
Could you please assist me with the following:
What steps can I take to access the settings interface for entering server details and ports?
What default server (IMAP/POP3, SMTP) and port settings should Thunderbird automatically apply for the gurmanservis.cz domain?
Are there any advanced security options (SSL/TLS, authentication methods) that might be blocking the login?
Is there a known Thunderbird bug affecting authentication for this domain?
Thank you in advance for your support.
Best regards, Zdeněk Straka info@gurmanservis.cz
Prosím co znamená tato hláška co se mě začala objevovat po spuštění emailu Thunderbird. Zadávám všechny moje uživatelská jména a hesla ke svým mailovým účtům a nic se ned… (přečíst více)
Prosím co znamená tato hláška co se mě začala objevovat po spuštění emailu Thunderbird. Zadávám všechny moje uživatelská jména a hesla ke svým mailovým účtům a nic se neděje. Okno musím vždy ukončit vypnutím a po spuštění Thunderbird se opět objeví. začalo to když jsem si změnil hesla ke svým mailovým účtům, co dělám z důvodů bezpečnpsti pravidelně jednou za rok. English version: Please what does this message mean that started appearing after I started Thunderbird email. I enter all my usernames and passwords for my email accounts and nothing happens. I always have to close the window by shutting down and after starting Thunderbird it appears again. It started when I changed the passwords for my email accounts, which I do regularly once a year for security reasons.
Dobrý den, posledních pár dní se mi po každém vypnutí zařízení automaticky odhlásí účet mozilla firefox a musím se znovu přihlašovat. Dříve nic takové nebylo a přihlášený… (přečíst více)
Dobrý den, posledních pár dní se mi po každém vypnutí zařízení automaticky odhlásí účet mozilla firefox a musím se znovu přihlašovat. Dříve nic takové nebylo a přihlášený jsem byl furt. Lze toto někde nastavit, aby se mi účet po každém vypnutí zařízení neodhlašoval? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý deň. V thunderbirde obsluhujem viac účtov na imap.gmail.com Všetko fungovalo dlhé roky OK až do okamihu, keď som cez WEB gmailu zmeni heslo k jednomu účtu. Zobrazí … (přečíst více)
Dobrý deň. V thunderbirde obsluhujem viac účtov na imap.gmail.com Všetko fungovalo dlhé roky OK až do okamihu, keď som cez WEB gmailu zmeni heslo k jednomu účtu. Zobrazí sa okno na Oauth2 prihlásenie https://accounts.google.com/_/bscframe s predvyplnenýmúčtom Google. Okno sa zdá OK, ale keď kliknem na ĎALEJ aby sa zobrazilokno s výzvou na zadanie hesla, tak to vráti chybu 400 bez bližších detailov. Keď link https://accounts.google.com/v3/signin/identifier?app_domain=http://localhost&client_id=40696465 atd vložím do anonymného okna firefoxu, tak sa zobrazí také isté okno a po klik na ďalší zas zhavaruje, akurát s chybou 500. Aj v Chrome. Na mobile s Aquamail prebehne zmena hesla správnym spôsobom. Zmazal som v TB uložené heslá pre daný účet a nepomohlo. Zmazal som uložené heslá pre iný google účte a i keď som heslo nemenil, tak som skončil s rovnakým problémom... Účet som z TB odstránil (bez zmazania dat) a znovu pridal a nedostal som sa zas cez heslo... Keď sa dívam cez WEB na správu gmail účtu, tak v Aplikácie a služby tretích strán le len aquamail a nie Thunderbird. Vo funkčných účtoch mám aj TB. Dokonca i v tom druhom, ktorému som zmazal heslá, ale nezmenil. Tiež sa nemôže autorizovať ale TB v aplik 3 strán je...
Mám najnovší TB 115.18.1.esr
Pomooooooc :-(
Dobrý den, po zapnutí dvoufázového ověření v nastavení účtu na centrum.cz nejdou stahovat emaily v aplikaci Thunderbird, po vypnutí vše zase funguje. Dá se to nějak vyřeš… (přečíst více)
Dobrý den, po zapnutí dvoufázového ověření v nastavení účtu na centrum.cz nejdou stahovat emaily v aplikaci Thunderbird, po vypnutí vše zase funguje.
Dá se to nějak vyřešit? Díky Jan
Dobrý den, měla bych zájem používat aplikaci Thunderbird ale nelze se přihlásit, opětovně mi to píše nelze se prihlásit pravdepodobně chybné nastaveni nebo prihlasovaci … (přečíst více)
Dobrý den, měla bych zájem používat aplikaci Thunderbird ale nelze se přihlásit, opětovně mi to píše
nelze se prihlásit pravdepodobně chybné nastaveni nebo prihlasovaci udaje nebo heslo, ale zadavam heslo co mam od emailu a aplikace porad nefunguje.
dekuji moc za pomoc, Markéta
E-mail stále vyžaduje zapsání hesla. JAK VYPNOUT?
Co jste zrušily přihlášení které léta fugovalo jste nhradily paskvilem které nefunguje tak jste nám přidělal i jenom starosti navíc tam je všude angličtina a kdo neumí má… (přečíst více)
Co jste zrušily přihlášení které léta fugovalo jste nhradily paskvilem které nefunguje tak jste nám přidělal i jenom starosti navíc tam je všude angličtina a kdo neumí má smůlu
Zdravím, vytvořila jsem si účet mozilla a nyní se musím přihlašovat do vyhledávače (používám google) pokaždé, když otevřu nové okno. Dříve, když jsem neměla mozilla účet… (přečíst více)
Zdravím, vytvořila jsem si účet mozilla a nyní se musím přihlašovat do vyhledávače (používám google) pokaždé, když otevřu nové okno. Dříve, když jsem neměla mozilla účet, tak mě to nechalo přihlášenou, normálně po zavření okna, vypnutí počítače... Zkoušela jsem odhlásit a znovu se přihlásit do mozilla účtu, dokonce jsem i účet smazala (takže bych se vrátila do stavu, než jsem založila účet), ale i tak mě to nenechalo přihlášenou v googlu. V mobilu normálně zůstanu přihlášená po zavření aplikace. Dá se někde nastavit automatické/permanetní přihlášení? Děkuji
Po nové aktualizaci Firefoxu nefunguje Password-abych si ho mohla přidat do prohlížeče!Mám tam všechny moje hesla uložené,takže jsem z toho nešťastná.Poradíteprosím,co s … (přečíst více)
Po nové aktualizaci Firefoxu nefunguje Password-abych si ho mohla přidat do prohlížeče!Mám tam všechny moje hesla uložené,takže jsem z toho nešťastná.Poradíteprosím,co s tím???Moc děkuji předem!
problém s hesly a uživ.jménem
Dobrý den, nemohu se přihlásit do emailu, nepříjmám emaily...co mám dělat?
Prosím o sdělení jak mám po přechodu na nový systém otevírat svou schránku s emaily. Vaše doporučení klepnout vpravo nahoře nemohu použít, protože vpravo nahoře není nic,… (přečíst více)
Prosím o sdělení jak mám po přechodu na nový systém otevírat svou schránku s emaily. Vaše doporučení klepnout vpravo nahoře nemohu použít, protože vpravo nahoře není nic, co by schránku otevřelo. Musím tak činit stále novým a novým přihlašováním do systému.