تلاش سپورٹ

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

Eksport danych do pliku .tcx

  • 1 جواب دیں
  • 1 میں یہ مسئلہ ہے
  • 6 دیکھیں
  • آخری جواب بذریعہ TyDraniu

more options

Dzień dobry, bardo proszę o udzielenie informacji czy znany jest Państwu problem eksportu sesji treningowej do pliku .tcx? Podczas eksportu sesji treningowej za pomocą przeglądarki Firefox v. 84.0.2 pliki .tcx automatycznie pobierają się do pliku .xml. W przypadku pobierania plików .tcx za pomocą przeglądarki Chrome v. 87.0.4280.141 problem nie występuje, również w przypadku pliku zipowanego pobierane dane są z rozszerzeniem .tcx w dwóch przeglądarkach.

W załączeniu print screen ekranu z przeglądarki Firefox.

Dzień dobry, bardo proszę o udzielenie informacji czy znany jest Państwu problem eksportu sesji treningowej do pliku .tcx? Podczas eksportu sesji treningowej za pomocą przeglądarki Firefox v. 84.0.2 pliki .tcx automatycznie pobierają się do pliku .xml. W przypadku pobierania plików .tcx za pomocą przeglądarki Chrome v. 87.0.4280.141 problem nie występuje, również w przypadku pliku zipowanego pobierane dane są z rozszerzeniem .tcx w dwóch przeglądarkach. W załączeniu print screen ekranu z przeglądarki Firefox.
منسلک شدہ اسکرین شاٹٹس

تمام جوابات (1)

more options

Dzień dobry,

problem zmiany rozszerzenia pliku jest nam znany. Poprawka powinna wyjść w wersji 85.

Jeżeli w wersji 85 to nadal będzie źle działać, proszę napisać jeszcze raz, pomyślimy nad głębszą analizą tego problemu.