Problémy s e-mailem – kde nalézt pomoc?

Táto stránka v jazyku slovenčina neexistuje. Preto ste boli presmerovaný na verziu v jazyku Čeština. Ak chcete túto stránku do jazyka slovenčina preložiť, kliknite sem. Môžete sa tiež pozrieť na anglickú verziu tejto stránky.

Máte problémy se svojí e-mailovou službou? Tento článek vám ukáže, kde nalézt pomoc.

Webové poštovní služby

Většina poskytovatelů e-mailových služeb nabízí webové rozhraní, díky kterému se mohou uživatelé přihlásit do svého účtu prostřednictvím webového prohlížeče, jako je Firefox. Ovšem otázky ohledně spolehlivosti, funkcí či rozhraní webové poštovní služby nemusejí vysloveně souviset s prohlížečem, který používáte.

Váš poskytovatel webové poštovní služby bude mít pravděpodobně na svém webu sekci s uživatelskou podporou, kde budou zodpovězeny obvyklé dotazy a kde bude nabízet možnost nahlásit technické problémy.

Zde uvádíme stránky podpory některých populárních webových poštovních služeb:

Máte-li potíže s webovou poštovní službou pouze ve Firefoxu a v jiných prohlížečích ne, v článku Webové stránky se zobrazují chybně naleznete obvyklá řešení problémů.

Thunderbird

Pokud používáte poštovní program Thunderbird od Mozilly a potřebujete pomoc, navštivte sekci uživatelské podpory programu Thunderbird.

 


Zdieľať tento článok: http://mzl.la/1xKvOMQ

Pomohol vám tento článok? Čakajte prosím...

Títo skvelí ľudia pomohli s písaním tohto článku: soucet. Vy môžete pomôcť tiež - prečítajte si ako.