Search Support

Avoid support scams. We will never ask you to call or text a phone number or share personal information. Please report suspicious activity using the “Report Abuse” option.

Learn More

firefox podzielił ekran. Można to naprawić?

more options

Po paro dniowej przerwie, po pierwszym włączeniu firefox zauważyłam, że strona startowa sama się zmieniła, a ekran podzielony jest na pół. Tak jak by ktoś zmniejszył okno, z tym, że pod spodem jest biały pasek, a karty nie mogę w żaden sposób ustawić tak by by strony wyświetlane były na całej powierzchni karty. Próbowałam zainstalować ponownie najnowsza wersję firefox, lecz nie rozwiązało to problemu. Posiadam również IE, lecz na tej przeglądarce nie ma takiego problemu.

This happened

Every time Firefox opened

== today

Po paro dniowej przerwie, po pierwszym włączeniu firefox zauważyłam, że strona startowa sama się zmieniła, a ekran podzielony jest na pół. Tak jak by ktoś zmniejszył okno, z tym, że pod spodem jest biały pasek, a karty nie mogę w żaden sposób ustawić tak by by strony wyświetlane były na całej powierzchni karty. Próbowałam zainstalować ponownie najnowsza wersję firefox, lecz nie rozwiązało to problemu. Posiadam również IE, lecz na tej przeglądarce nie ma takiego problemu. == This happened == Every time Firefox opened == today

All Replies (1)

more options

Narzędzie -> Dodatki następnie wyłączyć dodatek FBFan. Powinno zadziałać. Pozdrawiam