Kapcsolódó kérdések megjelenítése:

Hogy lehet az, hogy a címlistáimból az összes e-mail címek elltűntek nyomtalanul és egyszerre? Az újra beírás körülményes, szinte lehetetlen! Van-e lehetőség a megoldásra? kb. 1000 elveszet címem van!” kifejezésre itt

Hogy lehet az, hogy a címlistáimból az összes e-mail címek elltűntek nyomtalanul és egyszerre? Az újra beírás körülményes, szinte lehetetlen! Van-e lehetőség a megoldásra… (tovább olvasom)

Hogy lehet az, hogy a címlistáimból az összes e-mail címek elltűntek nyomtalanul és egyszerre? Az újra beírás körülményes, szinte lehetetlen! Van-e lehetőség a megoldásra? kb. 1000 elveszett címem van!

Nyitva 1 27

Laptopon a Thunderbird érkezett levelek címke szinezése nem szinkronizál az asztali gépen lévő emaillel azonos beállítás melett .

Laptopon a Thunderbird érkezett levelek címke szinezése nem szinkronizál az asztali gépen lévő emaillel azonos beállítás melett . Mind két számítógép és laptop ,windows 1… (tovább olvasom)

Laptopon a Thunderbird érkezett levelek címke szinezése nem szinkronizál az asztali gépen lévő emaillel azonos beállítás melett . Mind két számítógép és laptop ,windows 10 rendszer. A használt színek : piros,kék, zöld és lila.

Az asztali számítógépek ( 2 db szinkronizál , de az ASUS laptop nem , vagy esetleg egy szín -piros - szinkronizál.

Nyitva 1 18

Neem tudom befejezni a telepítést

Ezt kapom, amikor a gmail fiókot kellene elhelyezni a Thunderbirdbe: 400. Ez egy hiba. A szerver nem tudja feldolgozni a kérelmet, mert helytelenül formázott. Ne próbálja… (tovább olvasom)

Ezt kapom, amikor a gmail fiókot kellene elhelyezni a Thunderbirdbe:

400. Ez egy hiba.

A szerver nem tudja feldolgozni a kérelmet, mert helytelenül formázott. Ne próbálja újra. Ez az összes információnk.

Archivált 1 18

Nem működik a Thunderbird levelező

Ilyen hibaüzenetet kapok, amikor a Thunderbirdre küldök üzenetet. jelen esetben a life9@gmail.hu -ról az info@centralinfo.hu -ra. már töröltem rengeteg üzenetemet, hátha… (tovább olvasom)

Ilyen hibaüzenetet kapok, amikor a Thunderbirdre küldök üzenetet. jelen esetben a life9@gmail.hu -ról az info@centralinfo.hu -ra. már töröltem rengeteg üzenetemet, hátha a tárhely kicsi, de az sem segít. Nem fogad üzenetet az info@centralinfo.hu. Mi a hiba? Hogyan javítható?

Tárgy Mail delivery failed: returning message to sender Feladó Mail Delivery System Add contact Címzett life9@gmail.hu Add contact Dátum 2025.08.29. 12:50 This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

 info@centralinfo.hu
   LMTP error after end of data: 552 5.2.2 <info@centralinfo.hu> Not enough disk quota

Reporting-MTA: dns; szerver17.whiszerver.hu

Action: failed Final-Recipient: rfc822;info@centralinfo.hu Status: 5.0.0 Return-path: <life9@gmail.hu> Received: from g3.gmail.hu ([94.199.52.213] helo=mail.gmail.hu) by szerver17.whiszerver.hu with esmtps (TLS1.2) tls TLS_ECDHE_ECDSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256 (Exim 4.98.2) (envelope-from <life9@gmail.hu>) id 1urwh4-00000004T4f-1JDc for info@centralinfo.hu; Fri, 29 Aug 2025 12:50:54 +0200 Received: from mail.gmail.hu (g2.gmail.hu [192.168.79.12]) by mail.gmail.hu (Postfix) with ESMTPA id BC2DA493A80F8 for <info@centralinfo.hu>; Fri, 29 Aug 2025 12:50:49 +0200 (CEST) DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed; d=gmail.hu; s=dk218; t=1756464649; h=from:from:reply-toubjectubject:date:date:message-id:message-id: to:to:cc:mime-version:mime-version:content-type:content-type; bh=QHJwaR5wq46rM6njk3l9G+eau20uinHSOgClSkq7oZw=; b=HgBtOcu/Y3NfDXAnJgzYqCu5ykbgdAb/jlODOHLfRD4g1OKQLN4wMe3gCduZ1vrcnEiN5m WAlpZmuVCE8Gfpy+CiCOc+6SwXL9vgSTSr6OZNd6h9Gh5B6VwiSkm0gQzon77a9OpAK7Fr plVSBSFiuN1Aku4Ljeii8gTdneEt0nE= MIME-Version: 1.0 Content-Type: multipart/mixed;

boundary="=_a7d0c4d23fcb121bef217e99059c77ef"

Date: Fri, 29 Aug 2025 12:50:49 +0200 From: =?UTF-8?Q?B=C3=A9res_Hajnal?= <life9@gmail.hu> To: Centralinfo <info@centralinfo.hu> Subject: =?UTF-8?Q?pr=C3=B3ba=5F=32?= Message-ID: <060ca84ab6af4a49881243b206b36366@gmail.hu> X-Sender: life9@gmail.hu User-Agent: G-Mail Webmail Forward-Confirmed-ReverseDNS: Reverse and forward lookup success on 94.199.52.213, -10 Spam score SPFCheck: Server passes SPF test, -30 Spam score X-DKIM: signer='gmail.hu' status='pass' reason= DKIMCheck: Server passes DKIM test, -20 Spam score X-Spam-Status: No, spam_score was empty, meaning rspamd failed to scan the message X-Spam-Status: No, message_size=882760 larger than 200K SpamTally: Final spam score: -60 X-Exim-DSN-Information: Due to administrative limits only headers are returned

Archivált 1 91

panasz

Üdvözlöm, a levelező rendszeremben az " info@nordicwalkingdebrecen" email címemre úgy tűnik nem érkeznek be az emailek juli. 24. óta . Kérem segíytsenek, h mi lehet a hib… (tovább olvasom)

Üdvözlöm, a levelező rendszeremben az " info@nordicwalkingdebrecen" email címemre úgy tűnik nem érkeznek be az emailek juli. 24. óta . Kérem segíytsenek, h mi lehet a hiba. Köszönöm!

Archivált 1 27

Mozilla Thunderbolt újra telepítése

A laptopomon a Mozilla Thunderbolt levelezés eddig rendben működött, de nem tudom, hogy mi történt vele, de az e-maileket egyszer csak nem tudta letölteni, és e-mailt sem… (tovább olvasom)

A laptopomon a Mozilla Thunderbolt levelezés eddig rendben működött, de nem tudom, hogy mi történt vele, de az e-maileket egyszer csak nem tudta letölteni, és e-mailt sem tudtam küldeni, mert valamilyen szerver kapcsolódási hibát jelzett. Egy másik laptomon, és a mobilomon viszont minden rendesen működik. Megpróbáltam, hogy kitörlöm a Win11-ben a programok eltávolítása helyen a programot, és újra telepítem, hátha ez segít. A Mozilla Thunderbolt újra telepítése után, amikor a régi fiókot vissza akarom állítani, és beírom a szükséges adatokat, előbb azt írja ki, hogy megtalálta a létező fiókot (konfigurációt), rányomok hogy Kész, és ekkor viszont azt írja ki, hogy vagy rossz a konfiguráció, vagy rossz a felhasználó név, vagy rossz a jelszó. A felhasználó név, és jelszó biztosan jó, és ezért nem értem, hogy mi lehet a baj a konfigurációval, hogy nem tölti be a létező fiókomat. Ebben kérnék ötletet, segítséget, hogy mi lehet a baj, és mit kellene csinálnom?

Archivált 2 18

Mappák megjelenítése

Üdv, A napokban eltűntek a Thunderbirdből az Office 365 fiókhoz kapcsolódó beérkezett üzenet alatti almappák , vagyis nem tölti be a Thundenbird , a Gmail fiókhoz tartoz… (tovább olvasom)

Üdv, A napokban eltűntek a Thunderbirdből az Office 365 fiókhoz kapcsolódó beérkezett üzenet alatti almappák , vagyis nem tölti be a Thundenbird , a Gmail fiókhoz tartozó almappákat betölti . IMAP -ra van beállítva a fiók , így a mappák az Office fiókba meg vannak , Több éve használom a Thunderbird-et , még ilyen nem fordult elő.Olvastam kommenteket , megnéztem a mappa feliratkozási opciót , ennél az Office email címnél üres a mappalista . A helyi mappák elrejtését is ellenőriztem , nincs bekapcsolva ez a funkció. Mi lehet a probléma ,miért üres a mappa lista ? köszönöm a segítséget

Archivált 1 136

Thundenbird bejövő üzenetek

Sziasztok! Néhány hete olykor-olykor előfordul, hogy egy újonnan érkező e-mailnél egy korábbi (elég régi) üzenet szövege jelenik meg. Hogyan javítható ez a hiba? … (tovább olvasom)

Sziasztok!

Néhány hete olykor-olykor előfordul, hogy egy újonnan érkező e-mailnél egy korábbi (elég régi) üzenet szövege jelenik meg. Hogyan javítható ez a hiba?

Archivált 1 9