Windows 10 reached EOS (end of support) on October 14, 2025. If you are on Windows 10, see this article.

Támogatás keresése

Kerülje el a támogatási csalásokat. Sosem kérjük arra, hogy hívjon fel egy telefonszámot vagy osszon meg személyes információkat. Jelentse a gyanús tevékenységeket a „Visszaélés bejelentése” lehetőséggel.

További tudnivalók
A témacsoportot lezárták és archiválták. Tegyen fel új kérdést, ha segítségre van szüksége.
Megoldva Archivált

Nem tudok új üzenetet küldeni.

Balázs Meskó megválaszolva
szentgyorgyigabi

A 2025 július 23. i frissítés után nem tudok új üzenetet küldeni. Csak válaszolni, vagy továbbítani tudok. Az "Új üzenet " gomb inaktív.

A 2025 július 23. i frissítés után nem tudok új üzenetet küldeni. Csak válaszolni, vagy továbbítani tudok. Az "Új üzenet " gomb inaktív.

Összes válasz (1)

Kiválasztott megoldás

Szia!

Be kell állítani egy alapértelmezett postafiókot, mert különben csak akkor aktív az Új üzenet gomb, ha egy adott postafiók van kijelölve, ellenkező esetben szürke.

Ezt a menü Postafiók beállításai lehetőségét választva tudod megtenni, válaszd ki oldalt az elsődleges fiókodat, majd a jobb panel első sorában megjelenő cím mellett kattints a Beállítás alapértelmezettként gombra. Ekkor egy csillag jelenik meg a postafiók neve mellett az oldalsávon, és a gomb kiszürkül. Ezután már mindenhol működni kell az Új üzenet gombnak.

Üdv, Balázs