Поиск в Поддержке

Избегайте мошенников, выдающих себя за службу поддержки. Мы никогда не попросим вас позвонить, отправить текстовое сообщение или поделиться личной информацией. Сообщайте о подозрительной активности, используя функцию «Пожаловаться».

Learn More

Password

  • 3 ответа
  • 1 имеет эту проблему
  • 5 просмотров
  • Последний ответ от TyDraniu

more options

Witam mam problem z przeglądarką, a mianowicie od ok. miesiąca znikają mi hasła oraz loginy do strony https://portal.librus.pl/rodzina, czy to wina przeglądarki? Jeśli nie to jak można to naprawić lub cokolwiek zrobić. Z góry dziękuję za pomoc.

Все ответы (3)

more options

Znikają z menedżera haseł? A czy czyścisz historię, używasz opcji "Usuń całą witrynę"?

Полезно?

more options

Znikają z menadżera haseł, nie mam potrzeby czyścić historii, więc tego nie robię. Dość dziwne bo kiedyś, jakieś 6 miesięcy temu była taka sama przypadłość lecz wtedy zniknęły jeszcze inne hasła do witryn internetowych. (nie pamiętam stron na pewno Librus i chyba goggle). Po wpisaniu ich ponownie już nic się nie działo.

Полезно?

more options

Nie mam informacji o takim błędzie. Mogę jedynie zaproponować robienie okresowo kopii haseł - https://support.mozilla.org/pl/kb/eksport-danych-logowania-z-firefox-lockwise

Изменено TyDraniu

Полезно?

Задать вопрос

Для ответа на сообщения вы должны войти в свою учётную запись. Пожалуйста, задайте новый вопрос, если у вас ещё нет учётной записи.