Kapcsolódó kérdések megjelenítése:

Fiók feltörés

Sziasztok Saját biztonságommal lenne kérdésem! Legutóbb egy biztonságtechnikai cég azonosította, hogy feltörték a mozzillát és kikerültek az adataim! Kérdésem az lenne a … (tovább olvasom)

Sziasztok Saját biztonságommal lenne kérdésem! Legutóbb egy biztonságtechnikai cég azonosította, hogy feltörték a mozzillát és kikerültek az adataim! Kérdésem az lenne a szikronizálással kapcsolatban, hogy az összes jelszavam kikerült -e másokhoz, vagy működött valamelyik titkosítás, hogy ne éljenek vissza vele? Valószínűleg mikor több weboldalon egyszerre törtek fel, azután itt is megváltoztattam a jelszavam, ellenben a tárolt jelszavaim kikerülhettek mások kezébe? u.i. minden jelszavam bizalomból is a firefox biztonságára alapoztam! mesterjelszó stb...

Archivált 1 73