Bude Firefox fungovat na mém mobilním zařízení?

This page does not exist in Gaeilge (Éire). You have been redirected to the Čeština version instead. If you would like to localize it into Gaeilge (Éire), click here. You can also see the English version of this page.

Firefox je rovněž dostupný na systému Android a na telefonech a tabletech firmy Apple. Používejte jej s účtem Firefox, abyste synchronizovali své záložky, hesla a historii prohlížení napříč vašimi desktopovými a mobilními zařízeními.

Zařízení se systémem Android

Zařízení se systémem Android 2.2 a procesorem ARMv6: S platností od ledna 2015 přestaly být u těchto zařízeních poskytovány Firefoxu automatické aktualizace a podpora. Verzi svého systému Android zjistíte v aplikaci Nastavení, případně nahlédněte do dokumentace ke svému zařízení, kde naleznete postup, jak ji zjistit.
Android 2.3 až 2.3.7 a 3.0: S platností od dubna 2016 přestaly být u zařízeních s Androidem 3.0 (Honeycomb) poskytovány Firefoxu automatické aktualizace a podpora.

V květnu 2016 přestanou být u zařízeních s Androidem 2.3 až 2.3.7 (Gingerbread) poskytovány Firefoxu počínaje verzí 47 automatické aktualizace a podpora.

Firefox je kompatibilní se systémem Android verze 2.3, verze 4.0 nebo vyššími. Instalace vyžaduje přibližně 50 MB interního úložiště, 512 MB RAM a displej s výškou alespoň 320 pixelů a šířkou alespoň 240 pixelů. Firefox pro Android si můžete stáhnout nebo vyhledat na Google Play.

Důležité: Pokud hledáte Firefox na Google Play a nemůžete jej najít, pak s ním pravděpodobně není vaše zařízení kompatibilní.

Zařízení iPad, iPhone a iPod touch

Firefox je dostupný na zařízeních iPhone, iPad a iPod touch se systémem iOS 8.2 a vyšším. Více se dozvíte v článku Je Firefox dostupný pro iPhone či iPad v mém jazyce?

Ostatní mobilní zařízení

Firefox NENÍ dostupný pro Windows Phone, Windows RT, Bada, Symbian, Blackberry OS, webOS a jiné operační systémy pro mobily.

An bhfuil tú sásta leis an alt seo? Fan go fóill, le do thoil...

Seo iad na daoine a rinne obair ar an alt seo: JasnaPaka, AnonymousUser, soucet, SedyM. Is féidir leatsa cabhrú linn freisin - tuilleadh eolais.