X
點擊此處開啟此網站的行動版。

技術支援討論區

yer imlerinde yer alan tanım alanı güncellemeden sonra göremiyorum.

已張貼

Merhaba, herhangi bir yer imlerine sağ click ile özellikler alanına girdiğimde en altta "tanım" bölümü yer almaktaydı ve bu alana ben birçok yer imlerim hakkında açıklamalar ekliyordum. Güncellemeden sonra bu alanın kaybolduğunu yada çıkarıldığını farkettim. bu yüzden 60 sürümüne geri döndüm ve tanım alanımdaki açıklamalarım tekrar geldi. yani sanırım bilgiler duruyor fakat gizlenmiş gibi. bu yüzden firefox 60 sürümünü güncellemiyorum. bu "tanım alanın tekrar aktif etmem için yapmam gereken bir ayar varmı ? ya da yeni sürümlerde bu alan artık görünmeyecek mi ? sırf bu yüzden tarayıcınızı kullanmaktayım. Lütfen konu ile ilgili geri dönüşlerinizi bekliyorum. Saygılar.

Merhaba, herhangi bir yer imlerine sağ click ile özellikler alanına girdiğimde en altta "tanım" bölümü yer almaktaydı ve bu alana ben birçok yer imlerim hakkında açıklamalar ekliyordum. Güncellemeden sonra bu alanın kaybolduğunu yada çıkarıldığını farkettim. bu yüzden 60 sürümüne geri döndüm ve tanım alanımdaki açıklamalarım tekrar geldi. yani sanırım bilgiler duruyor fakat gizlenmiş gibi. bu yüzden firefox 60 sürümünü güncellemiyorum. bu "tanım alanın tekrar aktif etmem için yapmam gereken bir ayar varmı ? ya da yeni sürümlerde bu alan artık görünmeyecek mi ? sırf bu yüzden tarayıcınızı kullanmaktayım. Lütfen konu ile ilgili geri dönüşlerinizi bekliyorum. Saygılar.
引用

額外的系統細節

應用程式

  • User Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:60.0) Gecko/20100101 Firefox/60.0

更多資訊

提出問題者

ilgili alanın görseli eklenmiştir.

ilgili alanın görseli eklenmiştir.
這篇文章有幫助嗎?
引用

提出問題者

güncel firefoxta yer alan yerimi özellikleri ise böyle görüntülenmekte.

güncel firefoxta yer alan yerimi özellikleri ise böyle görüntülenmekte.
這篇文章有幫助嗎?
引用
Selim Şumlu
  • Moderator
  • Locale Leader
84 個解決方法 461 個答案

有幫助的回覆

Sizin de fark ettiğiniz gibi yer imi tanımları Firefox 62 sürümünde kaldırıldı. Bu özellik çoğu kullanıcı tarafından kullanılmıyordu ve kaldırılması Firefox'a performans açısından fayda sağladı.

Bookmark Notes eklentisi Firefox'a benzer bir özelliği yeniden kazandırıyor ve eski notlarınızı içe aktarabiliyor. Ben eklentiyi denemedim ama düzgün çalışmadığına dair bazı yorumlar gözüme çarptı. Dilerseniz deneyebilirsiniz.

Sizin de fark ettiğiniz gibi yer imi tanımları Firefox 62 sürümünde kaldırıldı. Bu özellik çoğu kullanıcı tarafından kullanılmıyordu ve kaldırılması Firefox'a performans açısından fayda sağladı. [https://addons.mozilla.org/tr/firefox/addon/bookmark-notes/ Bookmark Notes] eklentisi Firefox'a benzer bir özelliği yeniden kazandırıyor ve eski notlarınızı içe aktarabiliyor. Ben eklentiyi denemedim ama düzgün çalışmadığına dair bazı yorumlar gözüme çarptı. Dilerseniz deneyebilirsiniz.
這篇文章有幫助嗎? 1
引用
問個問題

如果您還沒有帳號,您必須先 登入您的帳號 來回覆文章。請 開始一個新問題