zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Jak ve Firefoxu pro Android sledovat videa ve Flashi?

Firefox pro Android ve výchozím nastavení zobrazuje u Flashe ikonku pro přehrání. V tomto článku se dozvíte, jak sledovat videa a jak upravit nastavení zásuvných modulů jako je například Flash.

  1. Nainstalujte si na svůj Android přehrávač Adobe Flash, jehož archivovaná verze je ke stažení na stránce Archived Flash Player versions. Více informací se dozvíte na stránce Návod k manuální instalaci Flashe.
  2. Klepněte na šedý box s ikonkou zásuvného modulu. Obsah ve Flashi se přehraje.

tap_to_play_native1

Přehrávání obsahu ve Flashi bez klepání

Ponechání přehrávání Flashe až po klepnutí je důležité pro vaši bezpečnost na webu, protože to zajišťuje, že rozhodujete o tom, které zásuvné moduly jsou bezpečné a které ne. Nicméně si můžete Firefox pro Android nastavit tak, aby se Flash automaticky přehrával:

  • Zobrazte Hlavní nabídku (podle vašeho zařízení buď tlačítkem pod displejem nebo v pravém horním rohu prohlížeče) , v ní klepněte na nabídku Nastavení (předtím případně ještě na nabídku Více) a následně na nabídku Přizpůsobení a poté na Zobrazení, kde zvolte položku Povolit.
  • Zobrazte Hlavní nabídku (podle vašeho zařízení buď tlačítkem pod displejem nebo v pravém horním rohu prohlížeče) a v ní klepněte na nabídky Nastavení (předtím případně ještě na nabídku Více) , Zobrazení a Zásuvné moduly, kde zvolte položku Povolit.
Přizpůsobení článku

Firefox

Firefox for Android

Thunderbird

Historie verzí
Revize č.
3 z 3
Poslední aktualizace:
‎31-01-2017 05:04 PM
Aktualizoval(a):
 
Přispěvatelé