zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Co se stalo se stavovým řádkem?

Stavový řádek, který se nacházel v dolní části okna Firefoxu, byl ve Firefoxu 4 odstraněn a funkce, které na něm byly umístěny, naleznete na jiných místech. Tento článek vám vysvětlí, kde nyní všechny funkce naleznete a představí vám doplněk, který vám vrátí stavový řádek zpět.

Nový stavový řádek

Nový stavový řádek se zobrazuje pouze při načítání stránky nebo při najetí myší nad odkaz na stránce. V ostatních případech je jednoduše skryt.

Kde se zobrazují cílové odkazy?

Když na stránce najedete myší nad odkaz, zobrazí se cílové URL v levé dolní části stránky.

Status Bar link - win Status Bar link - mac Status Bar link - lin

Kde se zobrazuje stav načítání stránky?

Když Firefox načítá obrázky a jiné prvky webové stránky, zobrazuje se stav načítání stránky v levé dolní části stránky, kde se uvádí, z jakých URL jsou prvky načítány. Pokud vám tento provizorní stavový řádek překáží, můžete na něj najet myší a on se přemístí na pravou stranu stránky. Když se stránka kompletně načte, provizorní stavový řádek zmizí.

Status Bar load - win Status Bar load - mac Status Bar load - lin

Kde se zobrazuje informace o stahování?

Stav stahování se nalézá ve správci stahování.

Kde je ikonka zámku informující o zabezpečeném připojení?

Ikona zámku nebyla zárukou toho, že jste připojeni ke správnému serveru. Bezpečnostní informace o webové stránce se nyní zobrazují na tlačítku identity serveru.

Kde jsou mé doplňky?

Mnohé doplňky umisťovaly svou ikonu do stavového řádku a poskytovaly vám tak rychlý přístup ke svým funkcím. Nyní se umísťují na lištu doplňků, která není ve výchozím nastavení zobrazena, ale zobrazuje se jen v případě, že nainstalujete doplněk, který ji používá. Více se dozvíte v článku Co je lišta doplňků?

Add-on Bar Add-on Bar Mac Add-on Bar Lin

Mnohé doplňky umisťovaly svou ikonu do stavového řádku a poskytovaly vám tak rychlý přístup ke svým funkcím. Nyní své ikony umisťují na hlavní nástrojovou lištu. Více se dozvíte v článku Co je lišta doplňků?

Add-ons in the toolbar - Win8

Jak si mohu stavový řádek vrátit zpět?

Starý stavový řádek je mrtev, ať žije Status-4-Evar! Status-4-Evar je doplněk, který vrací všechny funkce stavového řádku do lišty doplňků.

Přizpůsobení článku

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Firefox Focus

Thunderbird

Webmaker

Historie verzí
Revize č.
3 z 3
Poslední aktualizace:
před 3 týdny
Aktualizoval(a):
 
Přispěvatelé