zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Jak určit, které typy dat se mají synchronizovat

Služba Firefox Sync vám umožňuje synchronizovat své záložky, doplňky, historii prohlížení a jiná data mezi různými zařízeními. Tento článek vám ukáže, jak určitý typ dat označit k synchronizaci. Potřebujete-li pomoci se zřízením účtu Sync nebo se správou svých synchronizovaných zařízení, přečtěte si článek Jak si nastavit službu Sync.

Jaké typy dat mohu mezi svými zařízeními sdílet?

K synchronizaci můžete ve svých zařízeních vybrat tyto typy dat:

 • Panely: panely, které máte otevřené v jiných zařízeních, se budou v počítači nacházet v nabídce Historie a v zařízení se systémem Android na kartě Synchronizované.
 • Záložky: zaškrtnutí této položky vám umožní mít na všech svých synchronizovaných zařízeních přístup ke svým oblíbeným stránkám.
 • Hesla: zaškrtnutím této položky se budou synchronizovat vaše přihlašovací údaje. Používáte-li hlavní heslo, přečtěte si článek Použití hlavního hesla se službou Sync, kde se dozvíte důležité informace o tom, jak probíhá vzájemná součinnost služby Sync a hlavního hesla.
 • Historie: zaškrtnutí této položky vám umožní mít na všech svých synchronizovaných zařízeních přístup ke stránkám, které jste v minulosti navštívili.
 • Doplňky: zaškrtnutím této položky se budou mezi připojenými zařízeními synchronizovat vaše doplňky. Doplňky ve Firefoxu pro počítač však nelze synchronizovat s doplňky ve Firefoxu pro Android.
 • Předvolby: zaškrtnutím této položky mezi svými zařízeními sesynchronizujete chování Firefoxu, jako např. akce při stažení souboru nebo nastavení blokování vyskakovacích oken.

Správa synchronizačních dat v počítači

 1. Zobrazte nabídku klepnutím na tlačítko New Fx Menu a zvolte MožnostiPředvolby.
 2. V sekci Sync zaškrtněte typ dat, která si přejete synchronizovat.
  Sync Pref 29 - Win Sync Pref 29 - Mac Sync Pref 29 - Lin
 3. Klepnutím na tlačítko OK uložíte provedené změny.Až dokončíte své nastavování, zavřete toto okno. Provedené změny budou automaticky uloženy.
 1. Zobrazte nabídku klepnutím na tlačítko New Fx Menu a zvolte MožnostiPředvolby.
 2. V sekci Sync zaškrtněte typ dat, která si přejete synchronizovat.
  manage sync 38 Fx42OptionsPrefs-SyncManage
 3. Zavřením panelu uložíte provedené změny.

Správa synchronizačních dat v zařízení se systémem Android

 1. Zobrazte hlavní nabídku (podle vašeho zařízení buď tlačítkem pod displejem nebo v pravém horním rohu prohlížeče) a v ní klepněte na položku Nastavení (předtím případně ještě na nabídku Více) .
 2. Klepněte na položku Sync a zrušte zaškrtnutí položek, které si nepřejete synchronizovat. Provedené změny budou automaticky uloženy při opuštění této obrazovky.
Přizpůsobení článku

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Firefox Focus

Thunderbird

Webmaker

Historie verzí
Revize č.
3 z 3
Poslední aktualizace:
před 4 týdny
Aktualizoval(a):
 
Přispěvatelé