anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przy każdym uruchomieniu Firefoksa jest wyświetlana karta „Firefox został zaktualizowany”

Poniżej dowiesz się, co zrobić, jeśli przy każdym uruchomieniu Firefoksa wyświetlana jest strona o nazwie Firefox został zaktualizowany lub wyświetla się komunikat Firefox został zaktualizowany do najnowszej wersji, (nawet jeśli Firefox nie był aktualizowany).

Istnieją dwie możliwe przyczyny takiego stanu rzeczy. Możesz mieć tę stronę przypadkowo zapisaną jako swoją stronę startową – dlatego Firefox otwiera ją przy każdym uruchomieniu lub Firefox może mieć problem z zapisem do pliku z ustawieniami, w wyniku czego informacja, że komunikat wymieniony powyżej był już wyświetlony, nie została zapisana.

Strona Firefox został zaktualizowany zapisana jako strona startowa

  1. Wybierz panel Ogólne.
  2. W sekcji Uruchamianie, w polu Strona startowa: zaznacz znajdujący się tam wpis.
  3. Jeśli wpis jest podobny do https://www.mozilla.org/pl/firefox/49.0/whatsnew/ oznacza to, że do witryn wczytywanych przez Firefoksa przy uruchomieniu masz przypadkowo dodaną stronę Firefox został zaktualizowany.
  4. Możesz naprawić ten problem naciskając przycisk Przywróć domyślną. Aby zmienić stronę startową na samodzielnie wybraną, postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi na stronie: Jak ustawić stronę startową.
    Restore home page Win Generalhome

Firefox nie może zapisać ustawień

Aby ustalić, że strona Firefox został zaktualizowany była już wyświetlana, Firefox zmienia ustawienia w pliku ustawień. Jeśli masz problemy z tym plikiem, wówczas Firefox nie będzie w stanie zapisać tej informacji i za każdym razem podczas uruchomienia będzie wyświetlona ta karta.

  1. Może również okazać się, że ustawieniapreferencje wybrane w oknie opcjipreferencji nie są zachowywane po zamknięciu Firefoksa.
  2. Aby naprawić ten problem, wykonaj czynności opisane na stronie: Ustawienia się nie zapisują.
Dostosuj artykuł

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Thunderbird

Historia wersji
Nr wersji
3 z 3
Ostatnia aktualizacja:
4 tygodni(e) temu
Zaktualizowano przez: