anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pasek narzędzi Google nie jest zgodny z Firefoksem

Być może miałeś już okazję zapoznać się z wpisem na blogu Google Toolbar lub z artykułem pomocy dotyczącym paska narzędzi Google Toolbar i dzięki temu wiesz, że pasek narzędzi Google Toolbar nie jest zgodny z nowym Firefoksem. Niniejszy artykuł przedstawia możliwości zastąpienia paska narzędzi Google Toolbar.

W jaki sposób można uzyskać dostęp do zakładek Google?

Aby uzyskać dostęp do aktualnych zakładek Google wystarczy wejść na stronę www.google.com/bookmarks. Stąd będzie możliwy eksport zakładek Google oraz ich import do programu Firefox. Aby to zrobić:

  1. Kliknij odnośnik Eksportuj zakładki znajdujący się po lewej stronie ekranu i zapisz plik na komputerze.
  2. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w artykule Importowanie zakładek z pliku HTML, aby z powrotem zaimportować zakładki do Firefoksa.
Wskazówka: Dzięki usłudze Firefox Sync dostęp do zakładek Firefoksa można uzyskać z dowolnego komputera. Informacje jak skonfigurować tę usługę można znaleźć w artykule Jak skonfigurować Firefox Sync?.


W jaki sposób można dodać pozostałe funkcje paska narzędzi Google Toolbar do Firefoksa?

W zasadzie wiele z funkcji paska narzędzi Google Toolbar zostało już wbudowanych w Firefoksa. Poniższa lista zawiera wyliczenie tych funkcji oraz sugestie, które z dodatków mogą zastąpić funkcje niewbudowane w przeglądarkę:

Uwaga: Pomoc w instalacji dodatków można znaleźć w artykule Dostosowywanie Firefoksa za pomocą dodatków.

Inne rozwiązania i możliwości

  • Ustaw witrynę google.com jako stronę startową. Na górze strony zamieszczone są odnośniki do wszystkich usług Google.
  • Niektórzy użytkownicy Firefoksa sugerują, że dodatek Googlebar Lite jest dobrym zamiennikiem paska narzędzi Google Toolbar.
  • Rozszerzenie Google Shortcuts pozwala na dodanie do Firefoksa przycisków, pozwalających na szybki dostęp do usług Google.

 

Dostosuj artykuł

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Thunderbird

Historia wersji
Nr wersji
3 z 3
Ostatnia aktualizacja:
‎31-01-2017 04:14 PM
Zaktualizowano przez:
 
Tagi (1)