anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

Jeśli Firefox nie może uzyskać dostępu do zabezpieczonej witryny (adres takiej witryny rozpoczyna się od https), zostanie wyświetlona strona z informacją o błędzie zatytułowana Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia, zawierająca szczegóły błędu połączenia. Na tej stronie znajdziesz dokładniejszy opis tych błędów.

Niemożliwe jest nawiązanie bezpiecznego połączenia

Kiedy odwiedzana witryna próbuje zabezpieczyć połączenie z twoich komputerem, Firefox sprawdza to połączenie by zapewnić faktyczne bezpieczeństwo certyfikatu i metody używanych przez witrynę.

Niektóre witryny używają do zabezpieczenia połączenia przestarzałych (i aktualnie niebezpiecznych) mechanizmów TLS. Firefox zabezpiecza twój komputer zapobiegając połączeniu z taką stroną jeśli nastąpi problem z udanym nawiązaniem bezpiecznego połączenia. W takim wypadku zobaczysz stronę z komunikatem błędu i możliwością zgłoszenia problematycznej strony do Mozilli.

Fx45 Report SSL Errors
Jeśli napotkasz ten problem, skontaktuj się z właścicielami strony i poproś ich o zaktualizowanie ich TLS do najnowszej i najbezpieczniejszej wersji.

Ostrzeżenia certyfikatów

Firefox korzysta z certyfikatów na zabezpieczonych stronach by zapewnić bezpieczeństwo przepływu informacji pomiędzy twoim komputerem i jej adresatami, uniemożliwiając jej przechwycenie przez osoby trzecie. Listę ostrzeżeń certyfikatów i kodów błędów znajdziesz na stronie Co oznacza komunikat "Połączenie nie jest bezpieczne"?.

Dostosuj artykuł

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Thunderbird

Historia wersji
Nr wersji
3 z 3
Ostatnia aktualizacja:
‎31-01-2017 04:21 PM
Zaktualizowano przez: