anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przycisków Wstecz i Do przodu lub innych przycisków narzędziowych

Poniżej dowiesz się, jak przywrócić domyślną konfigurację pasków narzędzi Firefoksa, gdy nie są wyświetlane przyciski przejścia do poprzedniej lub następnej strony, pasek adresu i inne elementy zazwyczaj widoczne na paskach przeglądarki.

Najnowsza wersja Firefoksa została ulepszona w celu zapobieżenia temu problemowi. Zaktualizuj Firefoksa do najnowszej wersji.

Przycisk następnej strony pojawia się tylko wtedy, gdy jest to konieczne

W starszych wersjach Firefoksa przycisk następnej strony był wyświetlony na stałe. W przypadku, gdy nie było możliwości przejścia do następnej strony, przycisk był nieaktywny (szary). W najnowszej wersji Firefoksa przycisk pojawia się tylko w przypadku, gdy istnieje możliwość przejścia do następnej strony.

Forward Button Win

Wyświetlanie paska narzędzi nawigacyjnych

Być może pasek narzędzi nawigacyjnych nie jest wyświetlany, ponieważ został ukryty.

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy/touchpadaNaciśnij i przytrzymaj klawisz control i kliknij w pustym miejscu na pasku kart.
 2. Jeśli element Pasek narzędzi nawigacyjnych nie jest zaznaczony, kliknij go, by go ponownie wyświetlić.
  • Jeśli nie udało ci się przywrócić brakujących przycisków paska narzędzi nawigacyjnych, przejdź do następnej sekcji.
   Nav Toolbar 10 Win

   Toolbar items missing - Win1

Przywracanie domyślnego układu pasków narzędzi

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy/touchpadaNaciśnij i przytrzymaj klawisz control i kliknij w pustym miejscu na pasku kart, by otworzyć okno dostosowywania pasków narzędzi.
 2. Naciśnij przycisk Domyślny układ

  e85e05e3169b2a4329eca5d032f0621a-1259987618-13-1-win-ple85e05e3169b2a4329eca5d032f0621a-1259987618-13-1-lin-pl

 1. Naciśnij przycisk Zakończ, by zamknąć okno dostosowywania pasków narzędzi.

Kliknij przycisk menu new fx menu , potem wybierz Dostosuj.

 1. Naciśnij przycisk Przywróć domyślne:

restore menu

Domyślne przyciski narzędzi powinny teraz być wyświetlane w ich początkowym położeniu. Jeśli chcesz zmienić układ paska narzędzi, zapoznaj się ze stroną Jak dostosować pasek narzędzi. Jeśli przyciski narzędzi nie są wciąż wyświetlane, przejdź do następnej sekcji.

Sprawdzanie problematycznych dodatków

Być może któreś z zainstalowanych rozszerzeń lub motywów blokuje wyświetlanie elementów pasków przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Rozwiązywanie problemów z rozszerzeniami i motywami.

ResetowanieOdświeżenie Firefoksa

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie pomogły, możesz przywrócić domyślne ustawienia Firefoksa z zachowaniem wszystkich twoich danych.

Informacja: Gdy używasz funkcji odświeżania, twoje zakładki, historia przeglądania, otwarte karty, okna, hasła, pliki ciasteczek i zapisane dane formularzy zostaną zachowanie. Twoje dodatki i motywy zostaną usunięte, a ustawienia opcji przeglądarki zostaną ustawione na wartości domyślne. Dowiedz się wiecej.

 1. Naciśnij przycisk menu New Fx Menu , a następnie pomoc Help-29 .
 2. Z menu Pomoc wybierz Informacje dla pomocy technicznej.
  Jeśli nie jesteś w stanie uzyskać dostępu do menu Pomoc, wpisz about:support w pasku adresu, aby przejść do strony Informacje dla pomocy technicznej.
 3. Naciśnij przycisk Zresetuj program Firefox znajdujący się w prawym górnym rogu strony z informacjami dla pomocy technicznej.
  Reset 33 Win pl Refresh 35 Mac Refresh 35 Lin
 4. W oknie potwierdzenie naciśnij przycisk Zresetuj program Firefox, aby kontynuować.
 5. Firefox zostanie zamknięty i zresetowany. Po skończeniu procedury pojawi się okno z listą informacji o zaimportowanych danych. Aby uruchomić Firefoksa, wystarczy nacisnąć przyciskZakończ.
Uwaga: Jeśli nie możesz uruchomić Firefoksa w normalny sposób, przycisk Odśwież program Firefox znajdziesz w bezpiecznym trybie Firefoksa. Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć tego przycisku w twojej wersji Firefoksa, możesz również przeprowadzić ręczne odświeżenie poprzez utworzenie nowego profilu. Dowiedz się, jak utworzyć nowy profil.

Dostosuj artykuł

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Thunderbird

Historia wersji
Nr wersji
3 z 3
Ostatnia aktualizacja:
‎31-01-2017 04:13 PM
Zaktualizowano przez: