cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Pluginate vearaportite saatmine

Selline teade tähendab, et plugin (näiteks Adobe Flash) on kokku jooksnud. Plugina taaskäivitamiseks piisab vaid lehe uuesti laadimisest, ning sinu video (või muu sisu) kuvatakse uuesti. Enne lehe uuesti laadimist saad saata Mozillale vearaporti, klõpsates selleks Saadetakse vearaport. Need vearaportid aitavad meil Firefoxi paremaks teha.

Plugin crash notification

Selline teade tähendab, et plugin (näiteks Adobe Flash) on kokku jooksnud. Plugina taaskäivitamiseks piisab vaid lehe uuesti laadimisest, ning sinu video (või muu sisu) kuvatakse uuesti. Enne lehe uuesti laadimist saad lisada kommentaari ning selgitada, mis juhtus, ja saata Mozillale vearaporti, klõpsates selleks Saadetakse vearaport. Need vearaportid aitavad meil Firefoxi paremaks teha.

Plugin crash notification Fx21

Mis on plugin?

Plugin on tarkvara, mis kuvab interneti sisu, mida Firefox pole kuvama disainitud. Tavaliselt hõlmab see videot, audiot, veebipõhiseid mänge ja esitlusi, mis on loodud patenditud vormingutes. Pluginaid kirjutavad ja levitavad ettevõtted, kes on loonud need patenditud vormingud. Levinumad pluginad on Adobe Flash, Apple QuickTime ja Microsoft Silverlight.

Mis on krahh?

Krahh tabab tarkvara siis, kui see järsku töötamise lõpetab. Pluginad jooksevad erinevatel põhjustel mõnikord kokku ja põhjustavad sellega ka Firefoxi krahhi. Rohkem teavet Firefoxi krahhidest leiad Firefox jookseb kokku. Mõned pluginad laaditakse veebilehitsejast eraldi, võimaldades Firefoxil edasi töötada ka siis, kui plugin kokku jookseb.

Mis info raportiga saadetakse?

Vearaportid sisaldavad vaid tehnilist teavet, mis aitab Firefoxi arendajatel mõista, mis valesti läks ning kuidas seda parandada. Need raportid ei sisalda isiklikke andmeid. Raportiga saadetud info sisaldab:

  • avatud veebilehe aadressi
  • kasutusel olevat Firefoxi versiooni
  • sinu operatsioonisüsteemi
  • paigaldatud pluginate nimistut
  • paigaldatud laienduste nimistut
  • ja muud tehnilist infot.

Selle teabe kasutamist reguleerib Firefoxi Privaatsuspoliitika.

Kuidas saan pluginate krahhe vältida?

Paljud pluginate probleemid lahenevad, kui uuendada pluginad kõige uuemale versioonile. Kui soovid kontrollida, kas mõni paigaldatud plugin on vananenud, külasta Mozilla pluginate kontrolli ja uuendamise lehekülge. Kokku jooksnud plugina nime leiad veateatest.

5e1f50c0e8ad641a461dd342ffe6a7f4-1271466371-339-1.png

Plugin name crash notification Fx21

Kust leida rohkem infot Adobe Flashi krahhide kohta?

Vaata teemat Adobe Flash plugin has crashed - Prevent it from happening again.

Arendad Flashi Flexiga?

Katkestuspunktid võivad käivitada Firefoxi hangumisvastase kaitse. Hangumisvastase kaitse saad keelata, kui seadistad eelistuse dom.ipc.plugins.timeoutSecs väärtuseks -1. Üksikasju vaata Mozilla arendajate võrgustiku dokumentatsioonist.

 

Customize this article

Firefox

Firefox for Android

Thunderbird

Version History
Revision #:
3 of 3
Last update:
‎31-01-2017 07:49 AM
Updated by:
 
Contributors