zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Co je plugin-container

V březnu 2017, kdy bude vydán Firefox verze 52, ukončí Mozilla podporu všech zásuvných modulů NPAPI s výjimkou Adobe Flashe. Podrobnosti naleznete v tomto dokumentu a v tomto článku.

Počínaje verzí Firefoxu 52 byla ukončena podpora všech zásuvných modulů NPAPI s výjimkou Adobe Flashe. Podrobnosti naleznete v tomto dokumentu a v tomto článku.

Zásuvné moduly běží nezávisle na Firefox, což Firefoxu umožňuje běžet i tehdy, když zásuvný modul spadne. Tento článek vysvětluje, k čemu slouží plugin-container.

Co je zásuvný modul?

Zásuvný modul je malý prográmek, který zpracovává Internetový obsah, jenž Firefox neumí zpracovat. Obvykle se jedná o video, zvuk, online hry či prezentace, které jsou vytvořeny v patentovaných formátech. Zásuvné moduly jsou vytvářeny a distribuovány firmami, které tyto patentované formáty vytváří. Běžné zásuvné moduly jsou Adobe Flash, Java a Silverlight. Pro více informací o zásuvných modulech si přečtěte článek Používání zásuvných modulů ve Firefoxu.

Co je plugin-container.exe?

Každý zásuvný modul běží nezávisle na Firefoxu uvnitř procesu plugin-container.exe, který umožňuje běh hlavního procesu Firefoxu (firefox.exe) i tehdy, když zásuvný modul spadne. V seznamu procesů se může nacházet více procesů plugin-container.exe a to v závislosti na tom, kolik zásuvných modulů bylo od spuštění Firefoxu použito. Pro více informací o pádu zásuvného modulu si přečtěte článek Odeslání hlášení o pádu zásuvného modulu.

Máte potíže?

Pokud některý z procesů plugin-container.exe vytěžuje počítač, přečtěte si články Firefox příliš zatěžuje procesor – jak to opravit a Firefox má příliš velkou spotřebu paměti (RAM) – jak to opravit.

Přizpůsobení článku

Firefox

Firefox for Android

Thunderbird

Historie verzí
Revize č.
3 z 3
Poslední aktualizace:
‎31-01-2017 03:51 PM
Aktualizoval(a):