zrušiť
Zobrazujú sa výsledky pre 
Namiesto toho hľadať pre 
Mali ste na mysli: 

Nastavenia Firefoxu

Tento dokument vysvetľuje všetky nastavenia dostupné v dialógovom okne MožnostiMožnosti prehliadača Mozilla Firefox. Kliknite na tlačidlo New Fx Menu a zvoľte Možnosti.


Panel Všeobecné

Panel Všeobecné (panel Hlavný vo verzii 3.5) obsahuje nastavenia vzťahujúce sa k najčastejšie používaným nastaveniam, ako napríklad stránka načítavajúca sa po spustení prehliadača a nastavenie preberania súborov. Viac informácií si môžete prečítať v článku Nastavenie Firefoxu - panel Všeobecné.


Panel Karty

Panel Karty obsahuje nastavenia týkajúce sa funkcie Prehliadanie na kartách. Viac informácií si môžete prečítať v článku Nastavenie Firefoxu - panel Karty.


Panel Obsah

Panel Obsah obsahuje nastavenia týkajúce sa zobrazovania webových stránok. Viac informácií si môžete prečítať v článku Nastavenie Firefoxu - panel Obsah.


Panel Aplikácie

Panel Aplikácie umožňuje určiť, ako Firefox spracováva rôzne typy súborov (napr. dokumenty PDF alebo zvukové súbory). Môžete tu nájsť zoznam typov súborov, pre každý z nich môžete zvoliť akciu, ako napr. otvorenie aplikáciou, pomocou zásuvného modulu prípadne uloženie súboru. Viac informácií si môžete prečítať v článku Nastavenie Firefoxu - panel Aplikácie.


panel Súkromie

Panel Súkromie obsahuje nastavenia týkajúce sa Vášho súkromia. Pri prehliadaní webu sa ukladajú údaje, ako napríklad kde ste boli a aké stránky ste navštívili. Viac informácií si môžete prečítať v článku Nastavenie Firefoxu - panel Súkromie.


Panel Bezpečnosť

Panel Bezpečnosť obsahuje nastavenia týkajúce sa bezpečnosti pri prehliadaní stránok. Viac informácií si môžete prečítať v článku Nastavenie Firefoxu - panel Bezpečnosť.


Panel synchronizácia

Panel synchronizácia Vám umožňuje spravovať účet Firefox Sync. Firefox Sync je služba, ktorá Vám umožňuje synchronizovať Vaše záložky, históriu, heslá a otvorené karty s ďalšou kópiou prehliadača Firefox, ktorá môže byť napríklad na inom počítači alebo v mobilnom telefóne. Viac informácií si môžete prečítať v článkoch Ako si nastavím službu Sync na svojom počítači? a Ako si nastavím službu Sync na svojom počítači?.


Panel Spresnenie

Panel Spresnenie obsahuje množstvo nastavení, ktoré väčšina používateľov často nepoužíva, ako napríklad nastavenie Firefoxu ako predvolený prehliadač, vymazanie diskovej vyrovnávacej pamäti, nastavenia pre aktualizáciu Firefoxu, či ďalšie nastavenia. Viac informácií si môžete prečítať v článku Nastavenie Firefoxu - panel Spresnenie.


 

Customize this article

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Thunderbird

História verzie
Revízia č.
3 z 3
Posledná aktualizácia:
‎31-01-2017 03:58 PM
Aktualizované používateľom:
 
Prispievatelia
Označenia (1)