anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nagrywanie filmów

Jak nagrywać filmy?

  1. Otwórz aplikację Aparat, stukając ikonę camera app .
    Po stuknięciu ikony aplikacji może zostać wyświetlona prośba o udzielenie zezwolenia aplikacji Aparat na dostęp do informacji o lokalizacji urządzenia. Jeśli chcesz, aby te informacje były dodawane do zdjęć i filmów stuknij przycisk Zezwól. Sposób działania geolokalizcji dla aplikacji Aparat można określić z poziomu ustawień. Otwórz Ustawienia, przejdź do sekcji Prywatność i bezpieczeństwo, stuknij Ustawienia aplikacji i stuknij Aparat. Zostanie wyświetlony ekran, na którym stuknij ikonę v i dokonaj wyboru.
  2. Jeśli po uruchomieniu aplikacji na dole ekranu symbol kamery nie jest wyświetlany na niebieskim polu camerablue , stuknij ikonę kamery camerablack , by przełączyć aplikację w tryb nagrywania filmów.

    camerabar

  3. Skieruj obiektyw urządzenia na scenę, którą chcesz filmować i stuknij ikonę camerablue , by rozpocząć nagrywanie. Pole ikony zmieni kolor na czerwony i rozpocznie się nagrywanie.
  4. Zatrzymanie nagrywania realizuje się poprzez stuknięcie ikony camerared . Po zatrzymaniu nagrywania film zostanie zapisany i na górze ekranu na około pół sekundy zostanie wyświetlona miniatura filmu. Jeśli chcesz ten film udostępnić lub usunąć, stuknij miniaturę.
W każdej chwili możesz odtwarzać, udostępniać, czy usuwać swoje filmy otwierając aplikację Galeria.


 

Dostosuj artykuł

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Firefox Focus

Thunderbird

Webmaker

Historia wersji
Nr wersji
3 z 3
Ostatnia aktualizacja:
3 tygodni(e) temu
Zaktualizowano przez:
 
Autorzy