скасувати
Відображаються результати для 
Шукати 
Ви маєте на увазі 

Що таке цільові вкладки?

Цільові вкладки надають вам можливість утримувати постійно відкритими свої улюблені веб-сайти, такі як Facebook, Gmail чи Twitter. Цільові вкладки мають маленький розмір, не можуть бути випадково закриті і відкриваються автоматично із запуском Firefox. Ця стаття розповідає про цільові вкладки та про те, як ними користуватись.

Шаблон "Only in Fx4" не існує або не має затвердженої редакції.

Чому мені слід використовувати цільові вкладки?

Зараз в інтернеті існує багато веб-сайтів, які ми використовуємо часто та з певною ціллю. Прикладом можуть слугувати такі популярні веб-сайти, як Facebook та Gmail – вони є цільовими сайтами, що використовуються для виконання певного завдання (або його невиконання). Цільові вкладки дозволяють вам закріпити такі сайти (та будь-які інші сторінки) ліворуч на панелі вкладок.
Цільові вкладки _4_він

Як мені зробити цільову вкладку?

Найпростіший спосіб переконатись у корисності цільових вкладок - це зробити їх.

 • Клацніть правою кнопкою мишіУтримуючи клавішу Control, клацніть по вкладці, яку ви хочете перетворити в цільову та в контекстному меню оберіть Прикріпити як цільову вкладку.


Тепер спробуйте: перетворіть вкладку, в якій завантажено один з ваших улюблених сайтів (пошта, інтернет-радіо, соціальна мережа) в цільову вкладку. Вони прості у створенні та супер-корисні.

Як мені вилучити цільову вкладку?

Перетворити цільову вкладку назад у звичайну дуже просто.

 • Клацніть правою кнопкою мишіУтримуючи клавішу Control, клацніть по цільовій вкладці та в контекстному меню оберіть Відкріпити вкладку.

Чим цільові вкладки різняться від звичайних?

 • Цільові вкладки маленькі та показують тільки іконку сайту без його заголовку, також, вони розміщуються ліворуч на панелі вкладок.
 • Цільові вкладки не мають кнопки закриття, таким чином, ви не зможете її випадково закрити.
  • Ви все ж можете закрити їх: клацніть правою кнопкою мишіутримуючи клавішу Control, клацніть по цільовій вкладці та в контекстному меню оберіть Закрити вкладку чи скористайтесь швидкими клавішами Ctrl + ЦCommand + W.
 • Цільові вкладки повідомлять вас про зміни в собі синьою підсвіткою.
  • Наприклад, якщо Gmail знаходиться в цільовій вкладці, а ви переглядаєте сторінку на іншій вкладці - то при надходженні нового листа, цільова вкладка почне світитись.
 • Всі створені вами цільові вкладки знову з'являться наступного запуску Firefox.
 • Посилання на інші веб-сайти відкриватимуться в нових вкладках, тому вашу цільову вкладку змінено не буде.
  • Багато цільових веб-сайтів (на кшталт, Facebook) вже мають таку поведінку, але багато інших ще не мають, тому цільові вкладки стануть тут у нагоді.

Цільові вкладки в Групах вкладок

Групи вкладок (також відомі як Панорама) є чудовим засобом впорядкування ваших вкладок. В групі вкладок цільові вкладки представлено іконками їхніх сайтів з правої сторони кожної групи вкладок.

Налаштувати цю статтю

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Thunderbird

Журнал версій
Версія #
3 з 3
Останнє оновлення:
3 "тижнів тому"
Оновлено користувачем:
 
Співавтори