anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Instalacja starszej wersji Firefoksa

Jeśli użytkownicy napotykają na problemy z aktualizacją Firefoksa, często chcą wrócić do używania jego poprzedniej wersji. Zazwyczaj nie rozwiązuje to problemu i może poważnie pogorszyć ochronę komputera przed najnowszymi zagrożeniami w sieci. Na tej stronie znajdziesz alternatywne rozwiązania i odnośniki do starszych wersji Firefoksa jeśli mimo wszystko zdecydujesz się na powrót do starszej wersji.

Instalacja poprzedniej wersji nie rozwiązuje większości problemów

Problemy wynikające z aktulizacji nie są raczej wywoływane przez nową wersję Firefoksa, ale raczej przez proces aktualizacji. Instalacja poprzedniej wersji Firefoksa nie pomoże w większości przypadków. Zamiast tego zalecamy:

Uwaga: Inne problemy możesz rozwiązać dzięki opcji przywrócenia fabrycznych ustawień. Dzięki niej przywrócisz początkowy stan Firefoksa, nie tracąc ważnych informacji.
Uwaga: Inne problemy możesz rozwiązać dzięki opcji przywrócenia fabrycznych ustawień. Dzięki niej odświeżysz Firefoksa, nie tracąc ważnych informacji.

Upewnij się, że wszystkie zabezpieczenia systemu Windows a także oprogramowanie zabezpieczające twój komputer są zaktualizowane. Niektóre programy zabezpieczające muszą zostać zaktualizowane do najnowszej wersji przy każdej aktualizacji Firefoksa.

Opcjonalne oprogramowanie zainstalowane wraz z oprogramowaniem zabezpieczającym również może wymagać aktualizacji. Może ono nie być niezbędne do zabezpieczenia komputera, ale jeśli będzie nieaktualne, może mieć negatywny wpływ na działanie Firefoksa na twoim komputerze, włączając w to powodowanie awarii Firefoksa.

Chcę mimo to korzystać ze starszej wersji - gdzie mogę ją znaleźć?

Chociaż Mozilla ma stronę ze starymi wersjami Firefoksa w celach testowania, nie zalecamy używania żadnej innej wersji poza najnowszą.
Ostrzeżenie: Używanie starszych wersji Firefoksa stanowi poważne zagrożenie bezpieczeństwa twojego komputera.

  • Użytkownicy Windows XP SP2: Ostatni instalator przed wersją 49 Firefoksa kompatybilny z Windows XP SP2 to Firefox 43.0.1 (wersja polska).
Ważne: Firefox domyślnie jest ustawiony by aktualizować się automatycznie. Jeśli zainstalujesz starszą wersję Firefoksa, musisz zmienić ustawienia aktualizacji by zapobiec ponownej instalacji najnowszej wersji. Na stronie Okno opcji – panel Zaawansowane znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Jeśli nie możesz używać najnowszej wersji Firefoksa, zamiast instalacji starszej wersji i zmiany ustawień aktualizacji, zalecamy skorzystanie z najnowszej wersji innej przeglądarki:

Pomóż nam ulepszyć Firefoksa

Jeśli najnowsza wersja Firefoksa sprawia problemy na twoim komputerze lub też po prostu czegoś w niej nie lubisz, powiedz nam o tym:

Dostosuj artykuł

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Thunderbird

Historia wersji
Nr wersji
3 z 3
Ostatnia aktualizacja:
‎31-01-2017 04:21 PM
Zaktualizowano przez: