anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacja Firefoksa

Domyślnie Firefox aktualizuje się automatycznie, ale zawsze możesz przeprowadzić własnoręczną aktualizację, wykonując poniższe kroki:

Uwaga: Jeśli korzystasz z wersji Firefoksa dostępnej w ramach twojej dystrybucji Linuksa, musisz poczekać na zaktualizowany pakiet. Poniższe instrukcje odnoszą się jedynie do własnoręcznie zainstalowanego Firefoksa (bez wykorzystania menedżera pakietów twojej dystrybucji).
  1. Kliknij przycisk menu New Fx Menu , pomoc Help-29 i wybierz O programie Firefox.Na pasku menu kliknij Firefox i wybierz O programie Firefox.
  2. Zostanie wyświetlone okno O programie Mozilla Firefox, Firefox rozpocznie sprawdzanie dostępności aktualizacji i automatycznie je pobierze, jeśli będą dostępne.
    AboutFx50Downloading
  3. Kiedy aktualizacje będą gotowe do instalacji, naciśnij przycisk Uruchom ponownie, by zaktualizowaćUruchom ponownie Firefoksa, by zaktualizować.
    AboutFx50Restart
Ważne: Jeśli aktualizacja się nie rozpoczęła, nie zakończyła lub wystąpił jakiś inny problem, użyj tego odnośnika lub odwiedź stronę pobierania różnych wersji by pobrać i zainstalować najnowszą wersję Firefoksa dla twojego systemu operacyjnego. Więcej informacji znajdziesz na stronie Instalacja Firefoksa w systemie WindowsInstalacja Firefoksa w systemie LinuxInstalacja Firefoksa na komputerze Mac.


Zachowaj ostrożność: Pobieraj Firefoksa tylko z oficjalnej witryny Mozilli, by uniknąć złośliwego oprogramowania.

Aby dowiedzieć się jak zmienić ustawienia aktualizacji, przeczytaj Okno opcji – panel Zaawansowane.

Powyższa strona, jak całość pomocy dla Firefoksa, została stworzona głównie przez wolontariuszy, umożliwiających Mozilli niepodległe istnienie zgodnie z filozofią technologii open source. Jeśli chcesz nam pomóc, dowiedz się jak do nas dołączyć.

Dostosuj artykuł

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Thunderbird

Historia wersji
Nr wersji
3 z 3
Ostatnia aktualizacja:
miesiąc temu
Zaktualizowano przez: