zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Aktualizace Firefoxu

Ve výchozím nastavení se Firefox aktualizuje automaticky sám, nicméně kdykoliv můžete provést aktualizaci ručně. Zde se dozvíte jak:

Poznámka: Pokud používáte Firefox z repozitářů vaší distribuce Linuxu, budete vždy muset počkat, až dají tvůrci distribuce k dispozici aktualizovaný balíček. Tento článek je platný pouze pro ty případy, kdy instalujete Firefox ručně (tj. nikoliv přímo z repozitářů distribuce).
  1. Zobrazte nabídku klepnutím na tlačítko New Fx Menu , v ní klepněte na Help-29 a zvolte O aplikaci Firefox.Na liště s nabídkou zvolte nabídku Firefox a v ní položku O aplikaci Firefox.
  2. Jakmile se okno O aplikaci Firefox otevře, zahájí Firefox kontrolu dostupnosti aktualizací a začne aktualizace automaticky stahovat.
    aktualizace1-fx50
  3. Když jsou aktualizace připraveny k instalaci, klepněte na tlačítko Pro aktualizaci restartovat Firefox.
    aktualizace2-fx50
Důležité: Jestliže se aktualizace Firefoxu nezahájí, nedokončí nebo se vyskytne jiný problém, pak si prosím stáhněte a nainstalujte poslední verzi Firefoxu z této stránky nebo případně ze stránky pro výběr jazyka a systému (postup naleznete v článku Instalace Firefoxu ve WindowsInstalace Firefoxu v LinuxuInstalace Firefoxu na Mac).

Zůstaňte v bezpečí: Stahujte pouze z oficiálních stránek Mozilly výše, abyste se vyvarovali škodlivému softwaru.

Chcete-li změnit nastavení aktualizace Firefoxu, přečtěte si článek Nastavení Firefoxu – sekce Rozšířené.

Tento článek, stejně jako další články podpory pro Firefox, je udržován dobrovolnými přispěvateli, kteří pomáhají Mozille zůstat nezávislou a open source. Prohlížejte web svobodně!

Přizpůsobení článku

Firefox

Firefox for Android

Thunderbird

Historie verzí
Revize č.
3 z 3
Poslední aktualizace:
‎31-01-2017 03:59 PM
Aktualizoval(a):