zrušiť
Zobrazujú sa výsledky pre 
Namiesto toho hľadať pre 
Mali ste na mysli: 

Zistiť akú verziu programu Firefox používate

Často je dôležité vedieť akú verziu programu Firefox používate. Túto informáciu môžete potom využiť pri hľadaní riešenia problému, alebo aby ste zistili, či používate aktuálnu verziu. Na to môžete využiť dva spôsoby.

  • Kliknite na tlačidlo ponuky New Fx Menu , otvorte ponuku pomocníka Help-29 a zvoľte O prehliadači Firefox.V ponuke kliknite na Firefox a zvoľte O prehliadači Firefox. Otvorí sa okno O prehliadači Firefox. Číslo verzie je uvedené pod nápisom Firefox
    AboutFirefox-Fx5Mac AboutFirefox-Win7v2501
Poznámka: Pri otvorení okna O prehliadači Firefox prehliadač automaticky skontroluje,či nie je dostupná novšia verzia. V prípade, že novšia verzia dostupná je, bude automaticky prevzatá. Viac informácii získate v článku Aktualizácia Firefoxu.
  • Druhý spôsob: Kliknite na tlačidlo ponuky New Fx Menu , otvorte ponuku pomocníka Help-29 a zvoľte Informácie pre riešenie problémov. Stránka s adresou about:support sa otvorí na novej karte. Číslo verzie je uvedené v sekcii Základné nastavenia aplikácie. Viac informácií nájdete v článku Use the Troubleshooting Information page to help fix Firefox issues.
Customize this article

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Thunderbird

História verzie
Revízia č.
3 z 3
Posledná aktualizácia:
‎31-01-2017 04:09 PM
Aktualizované používateľom:
 
Prispievatelia