zrušiť
Zobrazujú sa výsledky pre 
Namiesto toho hľadať pre 
Mali ste na mysli: 

Firefox 3.6 nebude ďalej podporovaný

Firefox 3.6.28 je posledná verzia starého Firefoxu, ktorý už nebude naďalej aktualizovaný ohľadom bezpečnosti a stability. V záujme zachovania bezpečnosti informácií vo vašom počítači vám odporúčame nainštalovať si najnovší Firefox pokiaľ je to možné. Ďalej si v článku môžete prečítať, aké sú možnosti aktualizácie.

Získajte najnovší Firefox

Ak máte Windows XP s aktualizáciou Service Pack 2 alebo 3, Windows Vista, Windows 7 alebo Windows 8, mali by ste si nainštalovať najnovší Firefox zo stránok mozilla.org čo najskôr. Podrobnosti nájdete v článku:

Poznámka: Pretože stará verzia Firefoxu zanecháva počítač značne zraniteľný, bude aktualizácia z Firefoxu 12 automatická. Aj keď váš počítač má nainštalovaný nový Firefox, budete vyzvaní znova k aktualizácii. Pre viac informácií prejdite na stránku Firefox just updated - why is it asking me to update again?.

Najnovší Firefox má veľa nových funkcií a trochu sa líši od Firefoxu 3.6. Po aktualizácií, vám nasledovné články pomôžu pohodlne sa vyrovnať so zmenami:

Varovanie: Pokračovaním v používaní Firefoxu 3.6 sa vystavujete bezpečnostnému riziku a to z dôvodu ukončenia bezpečnostných opráv.

Možnosti pre staršie verzie systému Windows

Pokiaľ je to možné, vyhnite sa používaniu starších verzií systému Windows, ktoré už nie sú podporované zo strany Microsoftu. Firefox 12 je posledná verzia Firefoxu, ktorá bude pracovať s Windows 2000, pôvodnou verziou systému Windows XP a Windows XP Service Pack 1. Ak používate tieto verzie systému Windows, potom budete musieť aktualizovať okrem Firefoxu aj Windows a to s cieľom udržania bezpečnosti a stability. Podrobnosti čo robiť ak nemôžete aktualizovať nájdete na nasledovných stránkach:

Získajte najnovší Firefox

Ak váš Mac má procesor Intel a Mac OS X (not for fx17)10.510.6 alebo vyšší, mali by ste si nainštalovať najnovší Firefox zo stránok mozilla.org čo najskôr. Podrobnosti nájdete na adrese:

Najnovší Firefox má veľa nových funkcií a trochu sa líši od Firefoxu 3.6. Po aktualizácií,vám tieto články pomôžu pohodlne sa vyrovnať so zmenami:

Varovanie: Pokračovaním v používaní Firefoxu 3.6 sa vystavujete bezpečnostnému riziku a to z dôvodu ukončenia bezpečnostných opráv.

Možnosti pre Mac OS 10.4,10.5 alebo PowerPC procesory

Nové verzie Firefoxu nefungujú s Mac OS X 10.4, 10.5 alebo s PowerPC procesormi. Budete musieť aktualizovať svoj Mac OS, alebo zaobstarať si novší počítač, aby ste stále mohli prímať bezpečnostné a stabilizačné opravy. A samozrejme mohli spustiť najnovší Firefox. Podrobnosti nájdete na adrese:

Možnosti pre Mac OS 10.4 alebo PowerPC procesory

Nová verzia Firefoxu nefunguje na Mac OS X 10.4 alebo s procesormi PowerPC. Budete musieť aktualizovať svoj Mac OS, alebo zaobstarať si novší počítač, aby ste stále mohli prímať bezpečnostné a stabilizačné opravy. A samozrejme mohli spustiť najnovší Firefox. Podrobnosti nájdete na adrese:

Firefox 3.6.28 je posledná verzia starého Firefoxu a tá už nebude aktualizovaná ohľadom bezpečnosti ani stability. V záujme zachovania bezpečnosti informácií vo vašom počítači vám odporúčame nainštalovať si najnovší Firefox pokiaľ je to možné.

Získajte najnovší Firefox

Najnovší Firefox má veľa nových funkcií a trochu sa líši od Firefoxu 3.6. Po aktualizácií, vám tieto články pomôžu pohodlne sa vyrovnať so zmenami:

Varovanie: Pokračovaním v používaní Firefoxu 3.6 sa vystavujete bezpečnostnému riziku a to z dôvodu ukončenia bezpečnostných opráv.
Customize this article

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Thunderbird

História verzie
Revízia č.
3 z 3
Posledná aktualizácia:
‎31-01-2017 03:55 PM
Aktualizované používateľom:
 
Prispievatelia
Označenia (1)