iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Google Araç Çubuğu artık Firefox ile uyumlu değil - İşte bazı alternatifler

Bu blog gönderisinde ya da bu Google Araç Çubuğu yardım makalesinde okumuş olabileceğiniz gibi, Google Araç Çubuğu artık Firefox ile uyumlu değil. Bu makale bazı alternatifler sunuyor.

Google Yer İmlerime nasıl erişebilirim?

Şu anki Google Yer İmlerinize erişmek için, www target=_blank target=_blank.google.com/bookmarks adresine gidin. Oradan Google Yer İmlerinizi dışarı aktarabilir ve isterseniz Firefox'a aktarabilirsiniz:

  1. Sayfanın sol yanındaki ""Yer imlerini dışarı aktar"" bağlantısına tıklayın ve onları masaüstünüze kaydedin.
  2. Sonra onları Firefox'a aktarmak için Bir target=_blank target=_blankHTML Dosyasından Yer İmlerini İçe Aktarma sayfasındaki yönergeleri takip edin.
İpucu: Firefox yer imlerinize Firefox target=_blank target=_blank Sync kullanarak herhangi bir bilgisayardan erişebilirsiniz. Onu nasıl kurabileceğinizi öğrenmek için Firefox target=_blank target=_blank Sync nasıl kurulur? sayfasına bakın.


Firefox'a diğer Google Araç Çubuğu özelliklerini nasıl ekleyebilirim?

Aslında, birçok Google Araç Çubuğu özelliği Firefox'ta yerleşik olarak var. İşte diğerleriyle değiştirebileceğiniz eklenti önerileriyle birlikte onların bir listesi:

Not: Eklenti yüklemeyle ilgili yardım için Find and target=_blank target=_blank install add-ons to add features to Firefox sayfasına bakın.

Diğer çözümler ve alternatifler

Bu makaleyi özelleştir

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Thunderbird

Versiyon Geçmişi
Düzeltme #
3 / 3
Son güncelleme:
3 hafta önce
Güncelleyen:
 
Katkıda Bulunanlar
Etiketler (1)