iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Firefox yavaşladı

İnternetiniz süper hızlı İnternet hızında çalışırken tarayıcınızın çevirmeli hat hızında çalışması ne kadar iyidir?Bu makale doğru yönde iz bulmanız için yön göstermeye ve bu sorunu çözmenizde yardımcı olacaktır.Tabii ki,herhangi bir ekstra ihtiyacınız olursa,gönüllülerden oluşan topluluğumuz hazırda beklemektedir.

Yavaşlık sorunlarını çözmek,bu makalede özellikle bahsedilmemiştir,bilgisayarınızı virüs,spyware ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan taramaya geçirmelisiniz ve okuyunuzF target=_blank target=_blankirefox problemim bir kötü amaçlı yazılımın sonucu mudur?

___İÇİNDEKİLER___

Yüksek donanım kaynağı kullanımı

Eğer bir monitör aracı size yüksek donanım kaynağı kullanımı gösteriyorsa,şu makalelerdeki önerileri deneyinizYüks target=_blank target=_blankek hafıza kullanımı ve Fire target=_blank target=_blankfox çok fazla CPU kaynağı tüketiyor.

Yanıt vermeyen script uyarısı hatası alıyorum

Yanıt vermeyen script hatası mı?Bu ne demek ki?İster inanın ister inanmayın,bunun geçtiği bir makalemiz var,Yanıt target=_blank target=_blank vermeyen script uyarısı bu olayların hallolmasına yardımcı olur.

Firefox'un başlangıçta açılması uzun süre alıyor

Şu makaledeki önerileri deneyiniz Firef target=_blank target=_blankox'un başlangıçta açılması uzun süre alıyor

Windows'u en uygun hale getirmek

Windows'u hızlandırın ve bilgisayarınızı daha iyi çalışır hale getirin.Bakınız Optim target=_blank target=_blankize Windows 7 for better performance ve diğer Windows versiyonlarına uygulanabilir bazı tavsiyelerin olduğu yerlere bakınız.

Bu sorunumu çözmedi.Şimdi ne yapmam gerekiyor?

Bazen bu tür problemlerin kaynağının izini sürmek kolaydır.Gönüllülerden oluşan topluluğumuz size çözüm için yardım etmeye hazırlar.

Bu makaleyi özelleştir

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Thunderbird

Versiyon Geçmişi
Düzeltme #
3 / 3
Son güncelleme:
bir ay önce
Güncelleyen:
 
Katkıda Bulunanlar