anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Firefox jest wolny

Co z tego, że masz superszybki Internet, skoro twoja przeglądarka pracuje z prędkością modemu? Dowiedz się jak zidentyfikować i usunąć problemy z szybkością działania Firefoksa. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w znalezieniu rozwiązania, nasza społeczność pomocników jest gotowa do akcji.

Porada: Funkcja odświeżenia Firefoksa umożliwia natychmiastowe rozwiązanie wielu problemów z przeglądarką poprzez przywrócenie domyślnych ustawień Firefoksa, przy jednoczesnym zachowaniu twoich najważniejszych danych. Rozważ tę możliwość, zanim zaczniesz szukać innych rozwiązań.

Aktualizacja Firefoksa

Bezustannie pracujemy nad ulepszaniem i optymizacją Firefoksa. Najnowsza wersja jest najszybszą do tej pory i zawiera poprawki znacznie podnoszące wydajność działania. Więcej o aktualizowaniu Firefoksa dowiesz się ze strony Aktualizacja Firefoksa.

Wysoki poziom użycia zasobów systemowych

Jeśli narzędzie monitorujące system wykazuje wysoki poziom użycie jego zasobów, spróbuj skorzystać z rozwiązań zaproponowanych na stronach Duże użycie pamięci oraz Firefox zużywa dużo zasobów procesora.

Firefox zawiesza się lub przestaje odpowiadać

Jeżeli Firefox przestaje odpowiadać i wyświetla klepsydręwyświetla kręcące się koło i robi się szarywyświetla obracającą się piłkę plażowąrobi się szary, zapoznaj się ze stroną Firefox się zawiesza.

Dostaję ostrzeżenie Skrypt nie odpowiada

„Skrypt nie odpowiada”? Co to w ogóle znaczy? Mamy artykuł na ten temat o nazwie – wierz lub nie – Ostrzeżenie „Skrypt nie odpowiada”, który pomoże ci rozwiązać ten problem.

Firefox długo się uruchamia

Wypróbuj porad zawartych w artykule Firefox wolno się uruchamia.

Sprawdź czy twój komputer nie jest zarażony złośliwym oprogramowaniem

Aby rozwiązać problemy z prędkością Firefoksa, które nie zostały wymienione powyżej, zalecamy najpierw przeskanowanie komputera w poszukiwaniu wirusów, oprogramowania szpiegującego i innych rodzajów złośliwego oprogramowania. Zapoznaj się również ze stroną Czy problem z Firefoksem jest wynikiem działania złośliwego oprogramowania.

Optymalizacja systemu Windows

Przyspiesz system Windows i zoptymalizuj działanie swojego komputera. Zapoznaj się ze stroną Optymalizowanie systemu Windows w celu zwiększenia wydajności w portalu microsoft.com.Zapoznaj się ze stroną Sposoby poprawiania wydajności komputera w portalu microsoft.com.Zapoznaj się ze stroną Wydajność i konserwacja w portalu microsoft.com. Zapoznaj się ze stroną Sposoby poprawiania wydajności komputera w portalu microsoft.com.

Zablokuj niepotrzebne treści

Istnieje wiele dodatków dla Firefoksa które skracają czas ładowania stron w Firefoksie poprzez blokowanie niechcianej zawartości, takiej jak skrypty śledzące lub reklamy.

  • Dodatek Disconnect blokuje niewidzialne elementy stron internetowych, które śledzą twoje poczynienia w sieci.
  • Dodatek Flashblock pozwala na selektywne włączanie lub wyłączanie elementów Flash na odwiedzanych stronach.
  • Dodatek NoScript pozwala na selektywnie włączanie i wyłączanie wszystkich skryptów obecnych na odwiedzanych stronach.

To nie rozwiązało moich problemów. Co teraz?

Czasami wykrycie źródła tego typu problemów jest trudne. Nasza społeczność pomocników jest gotowa do pomocy.

Dostosuj artykuł

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Thunderbird

Historia wersji
Nr wersji
3 z 3
Ostatnia aktualizacja:
‎31-01-2017 04:09 PM
Zaktualizowano przez: