zrušiť
Zobrazujú sa výsledky pre 
Namiesto toho hľadať pre 
Mali ste na mysli: 

Ako zrýchliť Firefox

K čomu je dobré super rýchle internetové pripojenie, keď váš prehliadač pracuje, akoby ste boli pripojení cez dial-up. Tento článok vám pomôže nájsť a vyriešiť váš problém. Ak budete potrebovať s niečím pomôcť, naša komunita dobrovoľníkov vám rada pomôže.

Poznámka: Funkcia Obnovenie nastavení programu Firefox môže vyriešiť veľa problémov tým, že obnoví Firefox do jeho pôvodných nastavení, pričom uchová Vaše základné údaje. Zvážte, či nechcete uprednostniť túto funkciu pred dlhým hľadaním príčiny Vášho problému.

Aktualizujte Firefox

Firefox neustále vylepšujeme. Najnovšia verzia je vždy rýchlejšia a obsahuje opravy chýb, ktoré by váš Firefox mohli spomaľovať. Viac informácií o aktualizácii nájdete v článku Aktualizácia Firefoxu.

Vysoké zaťaženie počítača

Ak vám monitorovacie nástroje ukazujú vysoké zaťaženie počítača, prečítajte si články Firefox uses too much memory (RAM) - How to fix a Firefox uses too many CPU resources - How to fix.

Firefox mrzne alebo neodpovedá

Ak Firefox mrzne a zobrazujú sa vám presýpacie hodiny, zbelie a kurzor sa zmení na kolesokurzor sa zmení na loptu a zošedne, prečítajte si článok Firefox mrzne alebo neodpovedá - Ako to vyriešiť.

Zobrazuje sa oznámenie o tom, že skript nereaguje

“Skript nereaguje”? Čo to vôbec znamená? Verte alebo nie, máme tu o tom napísaný článok Warning Unresponsive script - What it means and how to fix it, ktorý vám dá odpoveď.

Firefox sa dlho spúšťa

Pozrite si tipy v článku Dlhý štart prehliadača Firefox.

Skontrolujte svoj počítač na prítomnosť malvéru

Ak chcete vyriešiť problém so spomalením, o ktorom sa v tomto článku nepíše, mali by ste váš počítač skontrolovať na prítomnosť vírusov, spajvéru a iné druhy malvéru. Mali by ste si tiež prečítať článok Troubleshoot Firefox issues caused by malware.

Optimalizujte systém Windows

Zrýchlite Windows a zlepšite výkon svojho počítača. Viac informácií nájdete v článku Maintenance tasks that improve performance na microsoft.com.Viac informácií nájdete v článku Optimalizácia systému Windows s cieľom zvýšenia výkonu na microsoft.com.Viac informácií nájdete v článku Výkon a údržba - Pomocník pre systém Windows na microsoft.com. Viac informácií nájdete v článku Optimize Performance of Windows 10 na tenforums.com.

Zablokujte nepotrebný obsah

Existuje mnoho doplnkov, ktoré blokujú nepotrebný obsah (napr. sledovacie prvky alebo reklamy), čím umožňujú rýchlejšie načítanie stránok.

  • Doplnok Disconnect blokuje neviditeľné časti webových stránok, ktoré vás na internete sledujú.
  • Doplnok Flashblock vám umožňuje povoliť a zakázať jednotlivý Flash obsah na webových stránkach.
  • Doplnok NoScript vám umožňuje povoliť a zakázať beh jednotlivých skriptov na webových stránkach.

Tento článok môj problém nevyriešil. Čo mám teraz robiť?

Niekedy je zistenie príčiny problému zložitejšie. Máme komunitu dobrovoľníkov, ktorí vám pomôžu problém vyriešiť.

Customize this article

Firefox

Firefox for Android

Firefox for iOS

Firefox OS

Thunderbird

História verzie
Revízia č.
3 z 3
Posledná aktualizácia:
‎31-01-2017 05:27 PM
Aktualizované používateľom:
 
Prispievatelia